lek. Lech Mucha

chirurg ogólny - Zabrze

lek. Lech Mucha chirurg ogólny Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Lech Mucha

Lek. Lech Mucha to absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe i tytuł specjalisty chirurgii ogólnej (uzyskany w 2002 roku). Doświadczenie zdobywał w oddziałach chirurgii ogólnej i w poradniach ogólnej i specjalistycznej. Ukończył szereg specjalistycznych kursów z zakresu laparoskopii zabiegowej, diagnostyki ultrasonograficznej, ultrasonografii dopplerowskiej, endoskopii oraz dermatoskopii i wideodermatoskopii. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. L. Mucha

Lek. Lech Mucha wykonuje badania USG naczyń żylnych i tętniczych kończyn dolnych oraz naczyń tętniczych szyi. Ponadto przeprowadza USG tarczycy, stawu kolanowego, skokowego i barkowego oraz ścięgna Achillesa. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu operacji żylaków kończyn dolnych i odbytu oraz przepuklin. Przeprowadza również zabiegi metodą laparoskopową.

Zdjęcia lek. Lech Mucha

Centrum Medycyny Sportowej

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
konsultacja z USG - 180 zł,
130

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Laserowe leczenie żylaków nóg
Inne nazwy:

cena za 1 kończynę;
znieczulenie ogólne - 300 zł
3 000
Operacja żylaków nóg
cena za 1 nogę
3 500

Diagnostyka i badania

Badania USG Doppler
USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych
160

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Lech Mucha