lek. Lech Mucha

chirurg ogólny - Zabrze, Gliwice

lek. Lech Mucha chirurg ogólny

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Lech Mucha

Lek. Lech Mucha to absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe i tytuł specjalisty chirurgii ogólnej (uzyskany w 2002 roku). Doświadczenie zdobywał w oddziałach chirurgii ogólnej i w poradniach ogólnej i specjalistycznej. Ukończył szereg specjalistycznych kursów z zakresu laparoskopii zabiegowej, diagnostyki ultrasonograficznej, ultrasonografii dopplerowskiej, endoskopii oraz dermatoskopii i wideodermatoskopii. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. L. Mucha

Lek. Lech Mucha wykonuje badania USG naczyń żylnych i tętniczych kończyn dolnych oraz naczyń tętniczych szyi. Ponadto przeprowadza USG tarczycy, stawu kolanowego, skokowego i barkowego oraz ścięgna Achillesa. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu operacji żylaków kończyn dolnych i odbytu oraz przepuklin. Przeprowadza również zabiegi metodą laparoskopową.

Zdjęcia lek. Lech Mucha

Centrum Medycyny Sportowej - lek. Lech Mucha

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna 
konsultacja z USG - 170 zł,
130 Rozwiń szczegóły

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków kończyn dolnych
Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT 
Inne nazwy:

cena za 1 kończynę;
znieczulenie ogólne - 300 zł
3 000 Rozwiń szczegóły
Leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych 
cena za 1 nogę
3 500 Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

Badania USG Doppler
USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych
160 Rozwiń szczegóły

Medileo - lek. Lech Mucha

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Lech Mucha

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska