Lekarz chorób wewnętrznych w pobliżu Zielonej Góry

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie posiadamy w ofercie lekarza o specjalizacji lekarz chorób wewnętrznych, możemy zaproponować lekarzy w pobliżu - lekarze chorób wewnętrznych najbliżej Zielonej Góry przyjmują Zbąszyń (45 km od Zielonej Góry) lub w Głogowie (50 km od Zielonej Góry). Poniżej prezentujemy listę alterantywnych lekarzy ze specjalizacją lekarz chorób wewnętrznych, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Sprawdź lekarzy chorób wewnętrznych w pobliżu Zielonej Góry:

dr n. med. Beata Ziemska

lekarz chorób wewnętrznych, lekarz medycyny pracy

  • Badanie wstępne medycyny pracy z wydaniem zaświadczenia o zdolności do pracyod 100 zł
  • Badanie okresowe medycyny pracyod 100 zł
  • Badanie kontrolne medycyny pracyod 100 zł
  • Badanie neurologiczne w zakresie medycyny pracyod 100 zł
  • Badanie okulistyczne w zakresie medycyny pracyod 100 zł
  • Pokaż więcej (6)
Placówki, w których przyjmuje:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska