Miasta w pobliżu Bydgoszczy:
Wybierz konsultację lub badanie:
Wybierz zabieg:

Dobry lekarz medycyny estetycznej w Bydgoszczy

Autor:

W Bydgoszczy przyjmuje wiele lekarzy medycy estetycznej, którzy specjalizują się w różnorodnych zabiegach likwidujących oznaki starzenia, odmładzających skórę i zapobiegających procesom starzenia się skóry. Każdy lekarz medycy estetycznej dostosowuje zabiegi do wieku pacjenta oraz rodzaju i stanu skóry tak, aby osiągnąć jak najbardziej zadowalający efekt, który utrzyma się stosunkowo jak najdłużej.

Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w Bydgoszczy

Jednym z lekarzy medycyny estetycznej przyjmujących w Bydgoszczy jest dr n. med. Albert Teodor Górnicki, posiadający również specjalizację z dermatologii i wenerologii I stopnia od 1999 roku oraz tytuł doktora nauk medycznych również zdobyty w tym samym roku. Z zakresu medycyny estetycznej odbył wiele kursów specjalistycznych. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging oraz do The Word Anti-Aging Academy of Medicine (WAAAM). Zabiegi z medycyny estetycznej przeprowadza w Instytucie Piękna Omorphia, gdzie wykonuje wolumetrię estetyczną, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, zabiegi mezoterapii oraz terapię z zastosowaniem osocza boagtopłytkowego.

Kolejnym bydgoskim lekarzem medycyny estetycznej jest dr n. med. Sylwia Oczachowska-Szafkowska, która doktorem nauk medycznych jest od 2005 roku. Lekarzem medycyny estetycznej została po ukończeniu Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Swoje kwalifikacje z tej dziedziny podnosiła na licznych kursach i konferencjach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Przyznaje, iż medycyna estetyczna jest jej pasją zawodową. Poprawia urodę swoich pacjentek w gabinecie Estetic Clinic, w którym można poddać się zabiegom z zakresu: lipolizy iniekcyjnej, moedlowania kształtu ust, zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Przeprowadza także wolumetrię czy soft lifting.

Dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka przyjmuje w Bydgoszczy jako lekarz medycyny estetycznej. Posiada również specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1998 i II stopnia od 2004 roku). Pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie Alergomed, gdzie przeprowadza szereg zabiegów z zakresu medycy estetycznej. Wśród nich można wymienić: wypłanianie zmarszczek, peeling chemiczny, zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej a także mezoterapię kwasem hialuronym, modelowanie ust oraz zabiegi nićmi wypełniającymi i liftingującymi PDO.

Następnym lekarzem medycyny estetycznej, do którego może przyjść mieszkanka Bydgoszczy jest dr n. med. Jolanta Maciejewska, specjalista dermatologii i wenerologii. Posiada ona w swoich dziedzinach medycyny doświadczenie zagraniczne zdobyte podczas staży i kursów. Przyjmuje w swoim gabinecie mieszczącym się w Gabinetach Lekarze przy ul. Mostowej. Można tutaj przyjść na konsultację z zakresu medycyny estetycznej a także poddać się różnorodnym zabiegom odmładzającym skórę i usuwającym wszelkie jej niedoskonałości, np. peelingom medycznym, wypełnianiu zmarszczek czy mezoterapii.

Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej można również udać się do gabinetu dr n. med. Luizy Marek-Józefowicz, lekarza medycyny estetycznej oraz specjalisty dermatologii i wenerologii. Uczestniczy ona sukcesywnie w szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu medycyny estetycznej. Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Dermatologii w Bydgoszczy. W gabinecie mieszczącym się w Centrum Medycznym Aleksander Araszkiewicz przeprowadza lifting twarzy, leczy toksyną botulinową nadpotliwość pach i dłoni a także zajmuje się wygładzaniem zmarszczek mimicznych między brwiami, linii poziomych czoła oraz zmarszczek znajdujących się na szyi.

W Bydgoszczy pracuje również dr Adam Cichewicz, lekarz medycny estetycznej oraz specjalista dermatologii i wenerologii. Posiada liczne certyfiakty z zakresu medycyny estetycznej potwierdzające jego umiejętności i kwalifikacje z tych dziedzin medycyny. Pajcentów przyjmuje w Prywatnym Gabinecie Dermatologicznym w Centrum Zdrowia Łaźnia Miejska, gdzie zajmuje się modelowaniem ust, policzków i twarzy, liwkidacją zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej oraz poprzez wypełnianie ich kwasem hialuronowym. Ponadto wykonuje zabiegi mezoterapii, powiększnia ust czy liftingu szyi.

Ile kosztuje konsultacja z lekarzem medycny estetycznej w Bydgoszczy a ile w Paryżu?

Za wizytę z bydgoskim lekarzem medycyny estetycznej pacjent zapłaci 100 zł, we Francji natomiast wyda na to samo 50€ w Clinique des Champs Elysees w Paryżu.

Pacjenci szukali lekarza medycyny estetycznej w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska