Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

Dobry lekarz medycyny estetycznej w Częstochowie

Autor:

Specjalista w zakresie medycyny estetycznej zajmuje się zabiegami niwelującymi skutki procesu starzenia. W trakcie wizyty u lekarza medycyny estetycznej przeprowadza się analizę ewentualnych defektów estetycznych pacjenta oraz proponuje się odpowiednie metody ich korekcji.

Oferta specjalistów medycyny estetycznej w Częstochowie

Na konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej udać się można do lek. med. Zdzisława Dubnickiego, specjalisty medycyny estetycznej oraz ginekologii i położnictwa. Brał udział w II Konferencji Twarzy Medycyny Estetycznej „Zastosowanie toksyny botulinowej w korekcji zmarszczek. Korekcja estetyczna ust i ich okolic przy użyciu kwasu hialuronowego”. Specjalizuje się w procedurach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz nici liftingujących. Przeprowadza także lipolizę iniekcyjną oraz całą gamę zabiegów laserowych. Jego oferta obejmuje ponadto usuwanie blizn pooperacyjnych.

Porad z zakresu medycyny estetycznej udziela również lek. med. Agnieszka Tomala, lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczyła w wielu konferencjach, szkoleniach oraz kursach, w tym w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej, poświęconej lekarskiej terapii defektów estetycznych skóry twarzy i cellulitu. Posiada certyfikat, potwierdzający ukończenia szkolenia z zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej. Redensity II. Przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Jej oferta obejmuje ponadto nieoperacyjną korekcję nosa, powiększanie i modelowanie ust oraz leczenie nadpotliwości.

W swojej ofercie konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej posiada także lek. med. Krystyna Hubicka, specjalistka chorób wewnętrznych i medycyny estetycznej. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Brała udział w XV Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada też certyfikat ukończenia szkolenia „Remodeling twarzy-zaawansowane techniki iniekcji kwasu hialuronowego”. Udać się do niej można na zabiegi z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz nici PDO. Przeprowadza również mezoterapię igłową oraz peelingi medyczne i wykonuje szeroką gamę procedur laserowych.

Cena prywatnej wizyty u lekarza medycyny estetycznej w Częstochowie i w Londynie

W Częstochowie za konsultację z obszaru medycyny estetycznej zapłacić trzeba około 150 złotych, podczas gdy u dr Ejikeme w Londynie cena takiej wizyty to 100 funtów brytyjskich, czyli około 560 złotych.

Pacjenci szukali lekarza medycyny estetycznej w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.