Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. dent. Marlena Konderak

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej, linergistka

  • Konsultacja stomatologiczna50 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  • RTG punktowy zęba25 zł
  • Pokaż więcej (95)
Opinie pacjentów:

"Super cierpliwa, wysłuchała co mam do powiedzenia, nie śpieszyła się i nie pośpieszała mnie." - Asia

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź lekarzy medycyny estetycznej w pobliżu Gdańska:

Dobry lekarz medycyny estetycznej w Gdańsku

Autor:

Lekarz medycyny estetycznej jest osobą właściwą do przeprowadzenia zabiegów mających na celu poprawę wyglądu skóry – jej ujędrnienie czy odmłodzenie. Do tego specjalisty należy się udać, by wypełnić zmarszczki, wymodelować usta czy poprawić owal twarzy. Lekarz medycyny estetycznej zajmuje się również usuwaniem rozstępów, likwidowaniem przebarwień czy redukcją tkanki tłuszczowej. Poszczególne zabiegi są mało inwazyjne i bezpieczne – w gabinetach używa się m.in. laserów, masażu mechanicznego czy wypełniaczy (np. kwasu hialuronowego).

Gdzie w Gdańsku przyjmują lekarze medycyny estetycznej?

W Gdańsku przyjmuje lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Olivia Komorowska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W 2009 r. rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i współautorką m.in. takich artykułów, jak „Współczesne aspekty leczenia łuszczycy metotreksatem” i „Kliniczna heterogenność łuszczycy zwyczajnej i jej fenotypowa klasyfikacja” (obydwie prace ukazały się na łamach „Dermatologii Praktycznej”). Na co dzień dr Komorowska zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem m.in. trądziku, atopowego zapalenia skóry, rumienia, łysienia czy łupieżu.

Również w Gdańsku praktykuje lekarz medycyny estetycznej lek. Anna Butowska-Kurban. Jest ona absolwentką Studiów Podyplomowych dla Lekarzy na GWSH w Katowicach, a tytuł jej pracy dyplomowej to: „Leczenie blizn i rozstępów”. Doktor Butowska-Kurban należy m.in. do Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwstarzeniowej Anti-Aging. Interesuje się zagadnieniami związanymi z trądzikiem pospolitym, zmianami skórnymi, bliznami i nadpotliwością.

Dermatolog i lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Piotr Szlązak praktykuje w Gdańsku. W 1995 r. ukończył on Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi, jest członkiem m.in. Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W obrębie jego zainteresowań znajduje się m.in. usuwanie zmarszczek, laseroterapia czy lifting twarzy. Doktor Szlązak prowadzi również działalność szkoleniową – pod jego kierownictwem merytorycznym są organizowane kursy i szkolenia dla lekarzy, np. „Techniki chirurgiczne w dermatologii”.

Porównanie cen zabiegów oferowanych przez lekarzy medycyny estetycznej w Polsce i Wielkiej Brytanii

W Gdańsku ceny zabiegów oferowanych przez lekarzy medycyny estetycznej są zróżnicowane, np. wypełnianie zmarszczek kosztuje od 1 200 zł, a koszt mezoterapii – w zależności od części ciała – wynosi od 300 do 600 zł. Wypełnianie zmarszczek w Persona Cosmetic Medicine kosztuje od 255 do 455 funtów (ok. 1 500–2 700 zł). Cena mezoterapii w The Private Clinic of Harley Street to koszt od 180 funtów (ok. 1 000 zł) za sesję.

Pacjenci szukali lekarza medycyny estetycznej w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.