Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja chirurgiczna online200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej online200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej online200 zł
 • Konsultacja proktologiczna online200 zł
 • Konsultacja neurologiczna online200 zł
 • Pokaż więcej (214)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Tomasz Wacławczyk

lekarz medycyny estetycznej, kardiochirurg

Opinie pacjentów:

"Pan Doktor bardzo uprzejmy, uśmiechnięty, szuka najlepszego rozwiązania, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy. Polecam!" - Marta

"Dr Tomasz Wacławczyk bardzo miły i kulturalny. Wie co robi i słucha pacjenta. Nic na siłę. Wykwalifikowany lekarz." - gozia71

"Przystosowanie do potrzeb pacjenta, profesjonalizm." - Zadowolona pacjentka

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź lekarzy medycyny estetycznej w pobliżu Katowic:

lek. Dariusz Świdziński

otolaryngolog, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja laryngologiczna140 zł
 • Konsultacja laryngologiczna dziecięca140 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej140 zł
 • Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging140 zł
 • Konsultacja otolaryngologiczna140 zł
 • Pokaż więcej (6)
Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja dermatologiczna130 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej130 zł
 • Pokaż więcej (134)
Opinie pacjentów:

"Jestem zadowolona z podejścia i opieki Pani doktor, bardzo sympatyczna osoba." - zadowolona

"Cenię sobie doradztwo oraz profesjonalizm Pani dr n. med.Katarzyny Mierzwińskiej, także pod kątem stosowania leków już po zabiegu. Z pewnością wrócę jeszcze na drugi zabieg." - Tomasz (Gliwice)

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Bartosz Pułtorak

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

 • Konsultacja chirurgiczna150 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej150 zł
 • Pokaż więcej (197)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry lekarz medycyny estetycznej w Katowicach

Autor:

Do lekarza medycyny estetycznej pacjenci przychodzą w celu poprawy swojej urody a także odmłodzenia skóry twarzy i ciała czy zlikwidowania oznak starzenia. Specjalista z tej dziedziny oferuje szereg zabiegów dostosowanych do wieku i potrzeb pacjentki bądź pacjenta. W Katowicach lekarze medycy estetycznej również proponują szeroki wahlarz zabiegów odmładzających.

Wizyta u lekarza medycyny estetycznej

Jednym z katowickich lekarzy medycy estetycznej jest dr n. med. Tomasz Gruszka, chirurg ogólny oraz dyplomowany lekarz z zakresu medycyny estetycznej, którą ukończył w 2013 roku, obroną pracy dyplomowej pt. "Zastosowanie przeszczepu tkanki tłuszczowej metodą Coleman'a w medycynie estetycznej". Doszkalał się także z tej dziedziny na wielu kursach, zjazdach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Pacjentom pomaga odmłodzić skórę i zlikwidować oznaki starzenia w NZOZ Dermedical, gdzie wykonuje zabiegi nie tylko z medycyny estetycznej ale także z zakresu dermatologii, poprawiające wygląd skóry twarzy i ciała.

Do grona lekarzy medycyny estetycznej, przyjmujących w Katowicach należy także dr n. med. Marcin Zakrzewski, specjalista dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej. W swoim zakresie medycyny szkolił się na licznych kursach i sympozjach zarówno w Polsce, jak i za granicą, np. w USA, Francji, Argentynie czy Portugalii. Przyjmuje m.in. w Centrum Medycznym Angelius Provita. Spośród usług z medycyny estetycznej zajmuje się m.in. zabiegami przciwzmarszczkowymi z wykorzystaniem wypełniaczy, toksyny botulinowej czy peelingów. Specjalizuje się także w laseroterapii oraz mezoterapii.

Dr Aleksandra Wolnicka to kolejny katowicki lekarz medycyny estetycznej, która posiada specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Swoje bogate doświadczenie zdobyła m.in. w katowickich szpitalach oraz na licznych kursach i sympozjach z zakresu medycyny estetycznej, z której przeprowadza zabiegi w Gabinecie Dermatologii Estetycznej i Kosmetyki Dermavip w Katowicach. Można u niej poddać się modelowaniu sylwetki i liftingowi twarzy czy zabiegom odmładzającym z wykorzystaniem toksyny botulinowej i wypełnianiu zmarszczek preparatami zawierającymi kwas hialuronowy. Ponadto: usuwaniu przebarwień, mezoterapii igłowej a także mikroderambrazji diamentowej.

Innym specjalistą zajmującym się zabiegami z medycy estetycznej w Katowicach jest dr n. med. Izabela Walawender, stomatolog oraz lekarz medycyny estetycznej od 2011 roku, która posiada liczne certyfikaty potwierdzające jej uczestnictwo w kursach i szkoleniach z medycyny estetycznej, np. kurs z zakresu wykorzystania toksyny botulinowej odbyty w Katowicach w 2010 roku. Na zabiegi odmładzające można się do niej umówić w Klinice Medycyny Estetycznej Borczyk w Katowicach, gdzie specjalizuje się w mezoterapii, redukcji miejscowych złogów tłuszczowych oraz usuwaniu zmarszczek za pomocą różnych technik, m.in. wypełnianiu ich preparatami z kwasem hialuronowym.

Kolejnym lekarzem medycyny estetycznej, do którego można umówić się w gabinecie w Katowicach jest Adrianna Laska, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej od 2005 roku. Swoje dodatkowe umiejętności zawodowe zdobywała na licznych kursach i kongresach, m.in. brała udział w XII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który miał miejsce w Warszawie w 2012 roku. Zabiegi wykonuje w Gabinecie Medycyny Estetycznej Medest. Wśród tych zabiegów można wymienić: lifting wolumetryczny, modelowanie ust, zabiegi laserem frakcyjnym FRx (usuwanie blizn i znamion), Light Sheer (usuwanie owłosienia) oraz IPL (likwidacja zmarszczek i rumienia).

Jeszcze jednym katowickim lekarzem medycyny estetycznej jest dr Aleksandra Żerdzińska, specjalista dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej (ukończyła medycynę estetyczną dla lekarzy w Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach). Brała udział w szkoleniach estetycznych podnosząc tym samym swoje kwalifikacje z zakresu: mezoterapii, użycia osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej czy laseroterapii - laserowe odmłodzenie twarzy, laserowe usuwanie blizn czy laserowe usuwanie zmian naczyniowych. W takich i innych zabiegach specjalizuje się w Klinice Duo Medica w gabinecie medycyny estetycznej.

Ile kosztuje konsultacja z lekarzem medycyny etetycznej w Katowicach a ile w Paryżu?

Przychodząc na wizytę konsultacyjną przez zabiegiem z medycyny estetycznej w Katowicach trzeba mieć przygotowaną kwotę 150 zł, w Paryżu natomiast za tą samą usługę zapłaci się 50€ w Clinique des Champs Elysees.

Pacjenci szukali lekarza medycyny estetycznej w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.