Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Justyna Kostyra-Grabowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja dermatologiczna150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
 • Pokaż więcej (67)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Andrzej Kałamacki

ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny

 • Wizyta ginekologiczna z badaniem USG200 zł
 • Wizyta położnicza z badaniem USGod 180 zł
 • Konsultacja ginekologiczna200 zł
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznejod 150 zł
 • USG I trymestru300 zł
 • Pokaż więcej (66)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Anna Nieć (Kij)

ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej

 • Wizyta ginekologiczna z badaniem USG250 zł
 • Wizyta położnicza z badaniem USGod 180 zł
 • Konsultacja ginekologiczna200 zł
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznejod 150 zł
 • Biopsja aspiracyjna endometriumod 320 zł
 • Pokaż więcej (66)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Agnieszka Drożniak

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej100 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
 • Pokaż więcej (145)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry lekarz medycyny estetycznej w Krakowie

Autor:

Pacjentka bądź pacjent chcący odmłodzić skórę twarzy i ciała w Krakowie mogą udać się do jednego z przyjmujących tutaj lekarzy medycyny estetycznej. Posiadają oni solidne wykształcenie z zakresu medycyny estetycznej - zdobyte w szkołach podyplomowych oraz umiejętności do przeprowadzania nowoczesnych zabiegów estetycznych i anti-aging, potwierdzone certyfikatami z odbytych szkoleń. 

Wizyta u lekarza medycyny estetycznej

Do grona lekarzy medycyny estetycznej przyjmujących w Krakowie należy dr Małgorzata Gajewska, specjalista chorób wewnętrznych oraz lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie oraz doszkalała się na licznych kursach i konferencjach krajowych i zagranicznych z zakrsu medycyny estetycznej, np. staż w paryskiej klinice (u dr SandrineSeban) z zakresu modelowania twarzy i ciała techniką SoftFilling. Pacjentki przyjmuje w swoim Gabinecie Medycyny Estetycznej, gdzie przeprowadza lifting twarzy, peelingi medyczne, rewitalizację skóry twarzy i dłoni czy lipolizę miejscowych depozytów tłuszczowych.

Następnym lekarzem, do którego można udać się w celu odmłodzenia i zapobiegania starzeniu w Krakowie jest dr Agnieszka Moncznik, specjalista chirurgii ogólnej od 2011 roku oraz lekarz medycyny estetycznej. Z zakresu tej drugiej dziedziny medycyny ukończyła wiele kursów szkoleniowych i kongresów naukowych, organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych czy Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, do którego należy. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadza w Gabinecie Medycyny Estetycznej Instytut Piękna Bielenda i jest to m.in.: mezoterapia igłowa, wygładzanie zmarszczek botoksem, wolumetryczny lifting twarzy czy zabiegi nićmi liftingującymi PDO.

Dr Robert Świercz to kolejny lekarz z zakresu medycyny estetycznej, przyjmujący w Krakowie. Posiada on specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz przeszedł specjalistyczne szkolenie z zakresu medycyny estetycznej w Centrum Szkoleniowym Dermed w Łodzi. Stale podnosi także swoje kwalifikacje z tej dziedziny medycyny, uczestnicząc w kursach i sympozjach w kraju i za granicą (np. organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych). Oznaki starzenia likwiduje w Instytucie Piękna Bielenda oraz w Gabinecie Dermatologii Medycznej i Estetycznej. Wykonuje zabiegi m.in. z zakresu peelingów medycznych, lipolizy iniekcyjnej, redukcji głębokich bruzd i zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego oraz wypełniania i modelowania ust.

Jeszcze innym krakowskim lekarzem medycyny estetycznej jest dr Anna Pospieszałowska-Furtak, specjalista medycyny rodzinnej oraz lekarz medycyny estetycznej, która jest absolwentką  studiów podyplomowych w Krakowskiej Szkole Wyższej Promocji Zdrowia - kierunek kosmetologia dla lekarzy. Podnosiła także swoje umiejętności uczestnictwem w kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Obecnie pacjentów na zabiegi przyjmuje w Klinice Medycyny i Ginekologii Estetycznej Bona Dea, gdzie specjalizuje się w: podawaniu toksyny botulinowej i preparatów z kwasem hialuronowym, w implantacjach nici liftingujących a także przeprowadza zabiegi mezoterapii oraz intralipoterapii.

Na zabiegi odmładzające i przeciwstarzeniowe w Krakowie można także udać się do dr. Pawła Pióro, chirurga ogólnego, plastycznego oraz lekarza medycyny estetycznej, który na swoim koncie zawodowym posiada liczne certyfiakty uprawniające go do przeprowadzania nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, np. certyfikat wydany przez Q Med Academy w Monte Carlo. Na konsultacji i zabiegach można się z nim spotkać w Klinice Urody Villa Dermatica, w której powiększa usta, przeprowadza zabiegi lipolizy oraz mezoterapii. Specjalizuje się w podawaniu osocza bogatopłytkowego,  hydroksyapatytu wapnia oraz w zabiegach laseroterapii.

Dr Agnieszka Szadurska to jeszcze jeden krakowski lekarz medycyny estetycznej. Posiada ona także specjalizację z onkologii oraz chorób wewnętrznych. Podnosi stale swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w kursach o tematyce medycyny i dermatologii estetycznej. Pracuje m.in. w Instytucie Dermatologii Eco Lab, gdzie usuwa zmarszczki mimiczne i bruzy, poprawia owal twarzy a także modeluje kształt i wielkość ust oraz innych części ciała.

Ile kosztuje konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w Krakowie a ile w Paryżu?

Za wizytę konsultacyjną z krakowskim lekarzem medycyny estetycznej pacjentka zapłaci kwotę od 60 do 100 zł. Przychodząc na taką konsultację do Paryża do Cliniques des Champs Elysees powinna mieć przygotowane 50€.

Pacjenci szukali lekarza medycyny estetycznej w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.