r
Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

Dobry lekarz medycyny estetycznej w Szczecinie

Autor:

Wypełnianie zmarszczek, wolumetria twarzy, mezoterapia igłowa i bezigłowa czy lipoliza iniekcyjna to tylko niektóre zabiegi, na jakie można udać się do gabinetu lekarza medycyny estetycznej. Lekarz tej specjalności przeprowadza procedury, odmładzające skórę twarzy i ciała, zabiegi mające na celu wypełnienie ubytków orz podniesienie nieoperacyjnie tkanek twarzy, a także wykonuje usuwanie przebarwienia skóry.

Zabiegi i konsultacje w ofercie szczecińskich lekarzy medycyny estetycznej

Specjalistą, zajmującym się w Szczecinie zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, jest dr n. med. Piotr Zawodny, lekarz medycyny estetycznej (dyplom w 2004 roku) oraz specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Należy on do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, a dodatkową wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej zdobywał na licznych kursach i szkoleniach: posiada m.in. certyfikat szkolenia w zakresie "Podawania toksyny botulinowej Botox w zabiegach wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy", certyfikat odbycia "specjalistycznego szkolenia z zakresu zastosowania oraz technik iniekcji preparatami Juvederm" (2004 rok) i certyfikat ukończenia kursu "Intralipoterapia. Niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej roztworem fosfatydylocholiny. Wskazania kliniczne, techniki aplikacji, postępowanie po zabiegu" (2006 rok).

Do grona szczecińskich lekarzy medycyny estetycznej należy również lek. med. Krzysztof Marosz, do którego pacjent może udać się np. na lifting twarzy za pomocą nici First Lift, zabiegi lipolizy iniekcyjnej czy zabiegi laserowego zamykania naczynek czy usuwania przebarwień. Lekarz ten swoją wiedzę wzbogacał na licznych kurach i szkoleniach, np. brał udział w szkoleniu "Mezoterapia igłowa" (Warszawa, 2013 rok), w kursie "Wypełniacze - poziom zaawansowany" i uczestniczył w XV Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (Warszawa, 2014 rok).

Lek. med. Joanna Stosio-Rostecka to kolejny lekarz medycyny estetycznej (od 2005 roku) oraz specjalista dermatologii i wenerologii (od 2007 roku), przyjmujący na terenie Szczecina. Posiada liczne dyplomy z odbytych szkoleń i konferencji z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej, np. certyfikat uczestnictwa w kursie "Techniki laserowe w dermatologii estetycznej - cz. I Usuwanie nadmiernego owłosienia, rozszerzonych naczyń twarzy i żylaków kończyn dolnych" i certyfikat ukończenia kursu "Modelowanie twarzy i wypełnianie linii zmarszczkowych - techniki zaawansowane" (Łódź, 2010 rok).

Ile kosztuje konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej w Szczecinie, a ile zw Paryżu?

Za wizytę u szczecińskiego lekarza medycyny estetycznej trzeba zapłacić średnio 100 zł, natomiast we Francji jest to suma równa 50 euro (180 zł) w znajdującej się w Paryżu Clinique des Champs Elysees.

Pacjenci szukali lekarza medycyny estetycznej w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.