dr n. med. Leszek Bolt

chirurg ogólny, proktolog - Kraków

dr n. med. Leszek Bolt chirurg ogólny, proktolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Leszek Bolt

Dr n. med. Leszek Bolt to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie, specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej, posiada również stopień naukowy doktora nauk medycznych. Jest wieloletnim pracownikiem Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – obecnie obejmuje stanowisko zastępcy kierownika Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. L. Bolt

Dr n. med. Leszek Bolt specjalizuje się w wykonywaniu badań proktologicznych oraz zabiegów gumkowania hemoroidów, usuwania polipów oraz zakrzepów brzeżnych. 

Centrum Medyczne Skopia - dr n. med. Leszek Bolt

Konsultacje

Konsultacja proktologiczna 
Inne nazwy:

konsultacja + anoskopia

konsultacja + anoskopia
200

Chirurgia ogólna

Leczenie chorób odbytu
Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu
Leczenie hemoroidów metodą Barrona 
Inne nazwy:
Konsultacja proktologiczna - cena 200

Konsultacja proktologiczna - cena 200
cena za 1 wizytę
400
Nacięcie zakrzepu przyodbytowego 
Inne nazwy:
Konsultacja proktologiczna - cena 200

Konsultacja proktologiczna - cena 200
zabieg proktologiczny - zakrzep brzeżny
od 400 do 600 
Wycięcie polipa odbytnicy 
Inne nazwy:
Konsultacja proktologiczna - cena 200

Konsultacja proktologiczna - cena 200
+ bad his-pat
od 400

Diagnostyka i badania

Anoskopia
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Leszek Bolt

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska