dr n. med. Leszek Czekański

ginekolog-położnik

dr n. med. Leszek Czekański ginekolog-położnik

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - dr n. med. Leszek Czekański

Doktor nauk medycznych Leszek Czekański jest specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. W 1981 roku ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Cztery lata później uzyskał pierwszy stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa, a w 1989 roku – drugi stopień specjalizacji w tej samej dziedzinie. Jednocześnie kontynuował karierę naukową, co zaowocowało zdobyciem w 1998 roku tytułu doktora nauk medycznych.

Nieustannie doskonali swoje umiejętności i zdobywa nowe doświadczenia poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Dr n. med. Leszek Czekański jest członkiem licznych towarzystw, w tym: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Sekcji Ginekologii Operacyjnej PTG i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej.

Od 2004 roku prowadzi Radomskie Centrum Ginekologiczno-Położnicze.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. L. Czekański

Dr n. med. Leszek Czekański udziela porad i konsultacji w zakresie ginekologii. Zajmuje się prowadzeniem ciąży i wykonuje badania ultrasonograficzne. Zajmuje się także badaniami USG narządu rodnego, badaniami cytologicznymi oraz jednodniowymi procedurami i zabiegami diagnostyczno-leczniczymi, które obejmują m.in. diagnostykę nieprawidłowych krwawień, usuwanie nadżerek czy polipów.

Doktor Czekański specjalizuje się również w małoinwazyjnych zabiegach endoskopowych. W swojej codziennej praktyce ginekologicznej wykonuje zabiegi korekcyjne statyki narządu rodnego (z wykorzystaniem materiałów biomedycznych) oraz operacje uroginekologiczne mające pomóc kobietom borykającym się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu.

Od 2013 roku dr n. med. Leszek Czekański wykonuje również zabiegi z zakresu ginekologii kosmetycznej, w tym korektę warg sromowych mniejszych i większych poprzez zabiegi labioplastyki, plastykę krocza oraz pochwy, a także przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (powiększenie punktu G oraz warg sromowych).

Zdjęcia dr n. med. Leszek Czekański

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Leszek Czekański