dr n. med. Leszek Majchrowski

traumatolog, ortopeda, lekarz medycyny sportowej, chirurg dziecięcy - Wrocław

dr n. med. Leszek Majchrowski traumatolog, ortopeda, lekarz medycyny sportowej, chirurg dziecięcy

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Leszek Majchrowski

Doktor nauk medycznych Leszek Majchrowski jest specjalistą w dziedzinie ortopedii oraz traumatologii narządów ruchu. Uczelnię medyczną ukończył w 1982 roku. Pięć lat później otrzymał pierwszy stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii. W 1991 roku zdobył kolejną specjalizację z chirurgii dziecięcej, a w 1997 roku uzyskał drugi stopień specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Dwa lata później został specjalistą w zakresie medycyny sportowej.

Doktor Majchrowski sukcesywnie doskonali umiejętności, zdobywa doświadczenie i pogłębia swoją wiedzę. W 2005 roku przedstawił komisji egzaminacyjnej Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu swoją rozprawę doktorską, za którą przyznano mu stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Na co dzień pracuje w specjalistycznych placówkach medycznych we Wrocławiu, m.in. w Poradni Medycyny Sportowej Międzywojewódzkiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej im. prof. Ernesta Jokla i prof. sir Ludwika Guttmanna, na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej oraz na Oddziale Urologii Dziecięcej tej samej placówki.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. L. Majchrowski

Dr n. med. Leszek Majchrowski to doświadczony specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii, medycyny sportowej oraz chirurgii dziecięcej. Udziela porad i konsultacji w zakresie schorzeń narządów ruchu spowodowanych urazami (złamania) oraz chorobami czy też wadami wrodzonymi. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne, takie jak wycinanie zmian skórnych i znamion  barwnikowych. Ponadto podejmuje się chirurgicznego leczenia wrastającego paznokcia oraz wykonuje zabiegi usunięcia płytki paznokcia.

Zdjęcia dr n. med. Leszek Majchrowski

Mama i Ja - Centrum Zdrowia - dr n. med. Leszek Majchrowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Leszek Majchrowski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.