lek. Leszek Maruszewski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny - Łódź

lek. Leszek Maruszewski chirurg naczyniowy, chirurg ogólny

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. med. Leszek Maruszewski

Lek. med. Leszek Maruszewski ukończył studia medyczne w 1993 roku. Posiada specjalizacje z chirurgii ogólnej I i II stopnia, zdobyte, odpowiednio, w latach 1997 i 2002. W roku 2015 zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu chirurgii naczyniowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. Leszek Maruszewski

Lek. med. Leszek Maruszewski zajmuje się leczeniem przepuklin oraz przeprowadza konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej i angiologii. Wykonuje także zabiegi chirurgiczne tętnic i żył obwodowych. Leczy przewlekłą niewydolność żylną i limfatyczną, żylaki kończyn dolnych oraz ich powikłania. Przeprowadza skleroterapię. Zajmuje się szczegółową diagnostyką, w tym USG żył i tętnic metodą Dopplera, wykonuje pletyzmografię i bada wskaźnik kostka-ramię (ABI).

Bimed Centrum Medyczne - lek. Leszek Maruszewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Leszek Maruszewski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska