lek. Lubomír Továrek

okulista

lek. Lubomír Továrek okulista

Znajomość języków: polski, czeski

Informacje ogólne - lek. Lubomír Továrek

Lek. med. Lubomír Továrek w 1996 roku ukończył zdobył tytuł lekarza medycyny. Studiował na III Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Karola w Pradze. Po studiach rozpoczął pracę w Klinice Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Hradec Králové.

W 1999 roku uzyskał specjalizację I stopnia, a w 2005 roku II stopnia  w dziedzinie  medycyny okulistycznej. 

Swoje doświadczenie zawodowe nabył w takich cenionych placówkach jak Szpital w Chomutovie (Wydział Okulistyczny), Szpital pardubicki oraz Klinika Okulistyczna Szpitala Uniwersyteckiego Královské Vinohrady w Pradze.  W 2005 roku objął  stanowisko ordynatora w Centrum Okulistycznym w Pradze, a w październiku 2006 roku zaczął pracować w Klinice Okulistycznej Lexum. Od 2009 pełnił funkcję chirurga w klinice Lexum i pilzneńskiej Klinice Ofta. W 2010 roku pracował także w Wydziale Okulistycznym Szpitala w  Jindřichův Hradec. 

Życie zawodowe specjalisty jest związane również z działalnością dydaktyczną, o czym świadczy jego funkcja asystenta III Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Karola. Może pochwalić się licznymi publikacjami – m.in. jest współautorem rozdziału Katarakta w książce „Medycyna Okulistyczna“ („Oční lékařství“, Rozsíval a spol.).

Jest docenianym specjalistą, wielokrotnie nagradzanym przez Czeskie Towarzystwo Chirurgii Refrakcyjnej i Kataraktowej jako jeden z najczęściej operujących chirurgów kataraktowych.  W 2009 roku otrzymał dyplom za wykonanie 10-ciu tysięcy operacji. Aktualnie liczba ta wzrosła do ponad 20 tysięcy operacji zaćmy.

Aby zapewnić swoim pacjentom wysoką jakość opieki medycznej, nieustannie stara się aktualizować swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie stosowania nowoczesnych technik leczenia dysfunkcji narządu wzroku. Jest uczestnikiem wielu szkoleń oraz zjazdów naukowych. 

Należy do takich towarzystw jak: Czeskie Towarzystwo Okulistyczne, Czeskie Towarzystwo Chirurgii Refrakcyjnej i Kataraktowej, Europejskie Towarzystwo Chirurgii Refrakcyjnej i Kataraktowej oraz Czeskie Towarzystwo Witreoretynalne. 

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. L. Továrek

Lek. med. L. Továrek specjalizuje się w chirurgii przedniego fragmentu oka, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii kataraktowej i refrakcyjnej. Przeprowadza również zabiegi chirurgiczne w leczeniu  jaskry.

Posiada niezbędne certyfikaty i akredytację do implantacji soczewek wieloogniskowych AcrySOF ReSTOR, soczewek fakijnych, implantacji ringów rogówkowych oraz innych soczewek ponadstandardowych.

Zdjęcia lek. Lubomír Továrek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Lubomír Továrek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska