lek. Lucia Sonntag

okulista

lek. Lucia Sonntag okulista

Znajomość języków: czeski

Informacje ogólne – lek. Lucia Sonntag

Lek. Lucia Sonnag jest absolwentem Wydziału Medycyny Ogólnej Uniwersytetu Pavola Jozefa Šafárika w Koszycach. Posiada tytuł specjalisty z zakresu okulistyki. Aktualnie pracuje w Klinice w Popradzie w charakterze głównego lekarza prowadzącego.

Doktor Sonnag nie ustaje w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Regularnie uczestniczy w kolejnych krajowych i zagranicznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. L. Sonntag

Lek. Lucia Sonnag wykonuje kompleksową diagnostyką oczu. Przeprowadza diagnostykę i leczenie jaskry oraz zaburzeń widzenia w odcinku tylnym oka. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzą również operacje plastyczne i estetyczne okolic oka.

Zdjęcia lek. Lucia Sonntag

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Lucia Sonntag

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska