dr n. med. Lucjan Samson

ortopeda, traumatolog - Sopot

dr n. med. Lucjan Samson ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Lucjan Samson

Dr n. med.  Lucjan Samson jest ortopedą specjalizującym się w zabiegach prowadzonych z wykorzystaniem artroskopii. W 1999 ukończył wydział lekarski akademii medycznej. Tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu otrzymał w 2007 roku. Doktor Samson może również poszczycić się tytułem doktora nauk medycznych, który nadano mu w 2008 roku.

Specjalista pogłębia swoje doświadczenie zawodowe współpracując  z Klinicznym Oddziałem Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponadto nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę medyczną uczestnicząc w kursach i szkoleniach organizowanych w Polsce i zagranicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. L. Samson

Dr n. med. Lucjan Samson zajmuje się diagnostyką i leczeniem nieprawidłowości układu kostno-mięśniowo-stawowego (narządu ruchu) oraz usprawnianiem pourazowym. Wśród wykowanych przez niego zabiegów artroskopowych w obrębie stawu kolanowego znajdują się rekonstrukcje więzadeł krzyżowych przedniego i tylnego, a także leczenie uszkodzeń łąkotek stawu kolanowego. Ponadto specjalista zajmuje się zaopatrywaniem uszkodzeń chrząstki stawowej z wykorzystaniem nowoczesnych metod, a także prowadzi rekonstrukcję niestabilności kolana.

W obrębie stawu barkowego prowadzi leczenie niestabilności barku wykonując rekonstrukcje obrąbkowo-torebkowe, jak również zajmuje się uszkodzeniami stożka rotatorów. Korzystając z artroskopii prowadzi także oczyszczanie przestrzeni podbarkowej, a także zabiegi plastyki ścięgna głowy długiej bicepsa.

Clinica Sopot - dr n. med. Lucjan Samson

Ortopedia

Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka
Leczenie operacyjne choroby Dupuytrena
Inne nazwy:

2 500
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka
od 2 300 do 2 900 
Operacja zespołu rowka nerwu łokciowego
2 500
Operacja palca strzelającego
1 800
Synowektomia stawów ręki
2 100
Operacje i leczenie barku
Artroskopia operacyjna stawu barkowego
od 6 000
Operacje i leczenie kolana
Artroskopia lecznicza stawu kolanowego
4 000
Artroskopowa rekonstrukcja więzadeł krzyżowych - przedniego (ACL) i tylnego (PCL)
od 8 000
Artroskopowa rekonstrukcja więzadeł krzyżowych (ACL)+(PCL) podczas jednej operacji przy użyciu allogenicznego przeszczepu mrożonego (Allograft)
od 11 000
Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego
Operacja palca młoteczkowatego / młotkowatego stopy
Operacja palca młotkowatego stopy
3 500
Operacja ostrogi piętowej
3 500
Operacja otwarta zerwanego ścięgna Achillesa
3 600
Wycięcie ganglionu stopy
1 500
Osteoporoza kręgosłupa
od 11 000

Leczenie chorób kręgosłupa

Dyskopatia lędźwiowa jednopoziomowa/ Microdiscectomia
od 8 000

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Lucjan Samson

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska