lek. dent. Łukasz Adamski lekarz

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. dent. Łukasz Adamski

Lek. dent. Łukasz Adamski w 2017 roku ukończył kierunek lekarsko - dentystyczny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich na tej uczelni. Był stypendystą Ministra Zdrowia oraz laureatem nagród, m.in. nagrody rektora GUM dla najlepszego studenta stomatologii oraz Lauru Medycznego im. Wacława Mayzla, przyznanego przez Państwową Akademią Nauk. Jest też autorem publikacji medycznych z zakresu chirurgii i radiologii stomatologicznej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach stomatologicznych, poszerzając swoją wiedzę w tym zakresie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. Ł. Adamski

Lek. dent. Łukasz Adamski zajmuje się przede wszystkim mikroskopowym leczeniem endodontycznym, stomatologią zachowawczą oraz chirurgią stomatologiczną. W obszarze zainteresowań znajduje się również onkologia. Pomaga pacjentom wymagającym leczenia próchnicy i chorób miazgi oraz przyzębia, a także poprawia funkcjonalność i estetykę jamy ustnej poprzez protetyczne uzupełnienia braków zębowych.

Stomatologia Estetyczna i Mikroskopowa ArtDent Beauty & Care Dentistry

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Łukasz Adamski