dr n. med. Łukasz Bednarski

okulista - Skoczów

dr n. med. Łukasz Bednarski okulista Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Łukasz Bednarski

Dr n. med. Łukasz Bednarski jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w 2007 roku za rozprawę pt.: „Ocena leczenia jaskry otwartego kąta metodą trabekuloplastyki pneumatycznej”. Tytuł i uprawnienia specjalisty z zakresu okulistyki, uzyskał po odbyciu rezydentury w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Doktor Bednarski doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych klinikach okulistycznych na terenie całego Śląska , uczestniczy aktywnie w najważniejszych konferencjach okulistycznych nieustannie uzupełniając swoją wiedzę. Jako osiągnięcie traktuje również udział m.in. w laboratorium Polskiego Kontyngentu Wojskowego UNDOF HQ Wzgórza Golan-Syria, w którym obejmował stanowisko kierownika.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Ł. Bednarski

Dr n. med. Łukasz Bednarski specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń oczu, ze szczególnym uwzględnieniem chorób soczewki oraz tylnego odcinka gałki ocznej. Przeprowadza badania i leczenie m.in. u osób z jaskrą, schorzeniami siatkówki i nerwu wzrokowego.

Wykonuje szeroki zakres zabiegów okulistycznych :

  • laseroterapia siatkówki : leczenie retinopatii cukrzycowej , stanów po zakrzepach żył siatkówki , krótkowzroczności;
  • operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z użyciem i doborem soczewek ponadstandardowych;
  • leczenie siatkówki: witrektomia tylna, usunięcie błony nasiatkówkowej, operacja otworów w plamce, operacja odwarstwienia siatkówki;
  • leczenie jaskry : trabekulektomia

W terapii stosuje zarówno klasyczne metody chirurgiczne, jak i nowoczesne techniki zabiegowe, w tym lasery.

Centrum Lekarskie Alfa

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Łukasz Bednarski