dr n. med. Łukasz Drzyzga

okulista

dr n. med. Łukasz Drzyzga okulista

Znajomość języków: angielski, niemiecki, czeski

Informacje ogólne – dr n. med. Łukasz Drzyzga

Dr n. med. Łukasz Drzyzga jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada specjalizację w zakresie okulistyki. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu krajowych i zagranicznych ośrodkach medycznych. Pracował m.in. w Szpitalu Akademickim Uniwersytetu Bochum w Hagen (Niemcy) oraz w Klinice i Poliklinice w Reńskim Uniwersytecie im. Fryderyka Wilhelma w Bonn (Niemcy). Aktualnie obejmuje stanowisko starszego asystenta w Oddziale Przeszczepów Rogówki, Chirurgii Zaćmy, Chirurgii Okuloplastycznej, Pracowni Schorzeń Powierzchni Oka i Rogówki oraz Pracowni Chirurgii Refrakcyjnej Kliniki Okulistyki Dorosłych Szpitala Klinicznego im. Prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Doktor Drzyzga jest aktywnym uczestnikiem wielu szkoleń, kursów oraz konferencji w kraju i za granicą. Ukończył m.in. kursy DMEK w Netherlands Institute for Innovative Ocular Surgery (NIIOS) w Rotterdamie (Holandia) oraz European School for Advanced Studies in Ophthalmology (ESASO) – Surgical Retina. Jest autorem szeregu prac naukowych publikowanych w renomowanych czasopismach. Należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcyjnych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Ł. Drzyzga

Dr n. med. Łukasz Drzyzga przeprowadza chirurgiczne leczenie schorzeń przedniego odcinka oka (w szczególności zajmuje się leczeniem zaćmy, przeszczepami rogówki itd.). Wykonuje również diagnostykę schorzeń powierzchni oka oraz procedury w ramach okuloplastyki.

Zdjęcia dr n. med. Łukasz Drzyzga

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Łukasz Drzyzga

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska