lek. Łukasz Mądry

urolog - Gliwice

lek. Łukasz Mądry urolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Łukasz Mądry

Lek. Łukasz Mądry jest absolwentem Ślaskiej Akademii Medycznej. Po odbyciu stażu podyplomowego podjął pracę w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Raciborzu, gdzie doskonalił umiejętności praktyczne. Od 2010 roku pracuje jako asystent w Oddziale Urologii Gliwickiego Centrum Medycznego w Gliwicach.

To specjalista urolog i posiadacz prestiżowego tytułu Fellowship of European Board of Urology, nadawanego przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Doktor Mądry jest autorem i współautorem publikacji naukowych oraz cykli wykładów na konferencjach naukowo-szkoleniowych. Systematycznie poszerza wiedzę poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach poświęconych urologii, uroonkologii i uroginekologii. Między innymi, ukończył kurs z zakresu USG jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej oraz z zakresu USG w medycynie ratunkowej (szkolenia organizowane przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii).

Doktor Mądry jest Laureatem Lauru Pacjenta 2015/2016.

Do jego zawodowych pasji, poza urologią, należy ratownictwo medyczne. Zdobywał liczne nagrody w zawodach krajowych oraz międzynarodowych w tym zakresie, ponadto od 2010 roku jest sędzią i autorem zadań na Zimowych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym. 

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Ł. Mądry

Lek. Łukasz Mądry specjalizuje się w urologii, uroonkologii i uroginekologii. Pracuje z wykorzystaniem najnowszych wytycznych Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, z użyciem sprzętu umożliwiającego szybką i dokładną diagnostykę. Mogą się do niego zgłaszać pacjenci ze schorzeniami układu moczowego, nerek i męskich narządów płciowych, jak również z chorobami onkologicznymi takimi jak rak gruczołu krokowego, jądra, pęcherza moczowego czy prącia. Profesjonalną pomoc znajdą u niego także osoby z przerostem prostaty, kamicą nerkową, wodniakiem jądra i chorobami prostaty.

Doktor Mądry specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności męskiej oraz wysiłkowego nietrzymania moczu. Wykonuje diagnostykę onkologiczną, przeprowadza operacje usunięcia stulejki oraz wszczepienia protezy jądra.

Klinika AKMED - lek. Łukasz Mądry

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Łukasz Mądry

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska