lek. Łukasz Wojnar

urolog - Poznań

lek. Łukasz Wojnar urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. med. Łukasz Wojnar

Lek. med. Łukasz Wojnar jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończył studia medyczne w 2005 roku, otrzymując tytuł lekarza medycyny oraz dyplom. Obecnie pracuje w  Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej w Poznaniu. Prócz tego prowadzi Indywidualną Praktykę Lekarską, w której zajmuje się m.in. ocenianiem stanu układu moczowego (nerek i pęcherza moczowego). Oferuje również leczenie w ramach wizyt domowych na terenie Poznania i okolic. Wykonuje badania USG w domu pacjenta, zakłada cewnik Foley'a, zajmuje się także wymianą cewnika z nefrostomii oraz z pęcherza moczowego.

To specjalista urolog z certyfikatem specjalisty Europejskiego Towarzystwa Urologicznego – Fellow of the European Board of Urology (FEBU) 

Osiągnięcia lekarza

Lek. med. Łukasz Wojnar jest specjalistą w dziedzinie urologii. Może się poszczycić kilkuletnim doświadczeniem zawodowym i dużym zasobem wiedzy, którą nieustannie poszerza. Ponieważ ma świadomość konieczności ciągłego dokształcania się i śledzenia nowości z zakresu urologii, systematycznie podwyższa swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kolejnych kursach i szkoleniach doskonalących. Jest również autorem i współautorem prac naukowych i prezentacji z dziedziny urologii. W 2012 roku w Przeglądzie Urologicznym (2012/13/2 72) ukazało się jego sprawozdanie z programu warsztatów laparoskopowych dla zaawansowanych – „Laparoskopia górnych dróg moczowych”. Wiedza i chęć doskonalenia się specjalisty umożliwiły mu dołączenie do grona uznanych stowarzyszeń medycznych – jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, a także należy do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Regularnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach naukowych poświęconych tematyce urologii. Między innymi, w 2011 roku wziął udział w 42. Kongresie Naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego, który miał miejsce w Gdańsku. Rok później uczestniczył w 43. Kongresie Naukowym PTU, również zorganizowanym w Gdańsku. Lek. med. Łukasz Wojnar był współautorem przedstawionej podczas zjazdu pracy naukowej pt.: „Badania wybranych mutacji w genach umiarkowanego ryzyka raka gruczołu krokowego: BRCA1, NBS1, NOD2, ChEK2 oraz historii rodzinnej nowotworów u pacjentów z rakiem prostaty”.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. Ł. Wojnar

Lek. med. Łukasz Wojnar specjalizuje się w urologii. Leczy zakażenia pęcherza moczowego, w tym kamicę moczowodu i nerek, zajmuje się także terapią pacjentów dotkniętych nowotworami układu moczowego. Pomaga mężczyznom cierpiącym na zaburzenia wzwodu i przerost łagodny stercza. Specjalista przeprowadza również operacje obrzezania w ramach leczenia stulejki. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu takich zabiegów, zajmuje się także problemem krótkiego wędzidełka (obrzezanie w ramach leczenia stulejki i plastykę wędzidełka wykonuje w znieczuleniu miejscowym). Pomaga pacjentom zmagającym się z niepłodnością, a także osobom chorym na schorzenia weneryczne – w tym m.in. chlamydiozę, rzeżączkę, kiłę, opryszczkę narządów płciowych oraz brodawki płciowe i odbytnicze.

Zdjęcia lek. Łukasz Wojnar

Gabinet urologiczny dr Łukasz Wojnar - lek. Łukasz Wojnar

Konsultacje

Konsultacja urologiczna 
Inne nazwy:

konsultacje i zabiegi u dzieci powyżej 13 roku życia

cena konsultacji - 150 zł; cena konsultacji wraz z badaniem USG - 200 zł
od 150 do 200 

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych

Urologia

Leczenie i operacje prącia
Leczenie stulejki chirurgiczne
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena od 150 do 200 

Konsultacja urologiczna - cena od 150 do 200 
1 200
Operacja załupka
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena od 150 do 200 

Konsultacja urologiczna - cena od 150 do 200 
1 200
Obrzezanie
Inne nazwy:

Obrzezanie całkowite
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena od 150 do 200 

Konsultacja urologiczna - cena od 150 do 200 
1 200
Obrzezanie częściowe
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena od 150 do 200 

Konsultacja urologiczna - cena od 150 do 200 
1 200
Podcięcie wędzidełka prącia
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena od 150 do 200 

Konsultacja urologiczna - cena od 150 do 200 
800

Lekarz na telefon

Domowe wizyty lekarskie

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Łukasz Wojnar

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska