dr n. med. Maciej Ambroziak

ortopeda, traumatolog - Warszawa

dr n. med. Maciej Ambroziak ortopeda, traumatolog

Nr PWZ: 6953559

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne – Dr n. med. Maciej Ambroziak

Dr n. med. Maciej Amroziak ukończył studia medyczne w 1998 r. i rozpoczął pracę na Oddziale Chirurgii Kolana w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdobył w 2006 r. W tym samym roku otrzymał stypendium Amerykańskiej Fundacji Kościuszkowskiej. Odbył zagraniczne szkolenia w zakresie chirurgii artroskopowej w Insall Scott Kelly Institute oraz w Hospital for Special Surger w Nowym Jorku. Praca doktorska, którą obronił na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, otrzymała wyróżnienie.

Obecnie kontynuuje pracę jako adiunkt na I Wydziale Lekarskim w Katedrze Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doktor Ambroziak jest współautorem oraz autorem prac naukowych, które publikowane były zarówno w polskich, jak i zagranicznych periodykach naukowych.

Dr Ambroziak interesuje się problematyką leczenia schorzeń stawu kolanowego. Jest instruktorem w zakresie zabiegów artroskopowych stawu kolanowego.

Zabiegi, w których specjalizuje się Dr n. med. Maciej Ambroziak

Dr n. med. Maciej Ambroziak prowadzi konsultacje z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się ingerencyjnym i nieingerencyjnym leczeniem schorzeń stawu kolanowego. Wykonuje iniekcje dostawowe z preparatów osocza bogatopłytkowego i czynników wzrostu (PRP), prowadzi także terapię Orthokine. Wykonuje zabiegi artroskopowe stawu kolanowego oraz artroskopową rekonstrukcję więzadeł kolanowych.

Zdjęcia dr n. med. Maciej Ambroziak

Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych - dr n. med. Maciej Ambroziak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Maciej Ambroziak

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.