lek. dent. Maciej Bereś

stomatolog - Kraków

lek. dent. Maciej Bereś stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Maciej Bereś

Lek. stom. Maciej Bereś jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył studia w 2010 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza dentysty. Sukcesywnie doskonali swoje umiejętności i poszerza zakres wiedzy poprzez udział w licznych specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Do jego pozazawodowych zainteresowań należy motoryzacja – jest miłośnikiem jazdy na motorze.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. M. Bereś

Lek. stom. Maciej Bereś zajmuje się leczeniem kanałowym (endodontycznym), przeprowadza również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz chirurgii stomatologicznej. 

Zdjęcia lek. dent. Maciej Bereś

DENTestetica - lek. dent. Maciej Bereś

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Maciej Bereś

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska