dr n. med. Maciej Chwaliński

chirurg ogólny, chirurg onkolog - Warszawa

dr n. med. Maciej Chwaliński chirurg ogólny, chirurg onkolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. M. Chwaliński

Dr n. med Maciej Chwaliński jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie – tytuł lekarza medycyny zdobył w roku 1994, a rok później nostryfikował dyplom lekarski w Stanach Zjednoczonych (United States Medical Licence). Część wykształcenia zdobył w Loreto Sixth Form College w Wielkiej Brytanii. W 1997 roku ukończył specjalizację I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. W 2000 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych (Centrum Onkologii – Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie), natomiast w 2001 roku zdobył specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii onkologicznej. Również od 2001 roku jest adiunktem Kliniki Nowotworów Przewodu Pokarmowego Centrum Onkologii.

Dr Chwaliński jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Jego główne zainteresowania zawodowe to leczenie chirurgiczne raka jelita grubego i leczenie schorzeń odbytu. Ze względu na swój profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta cieszy się szacunkiem i zaufaniem klientów kliniki, w której przeprowadza także specjalistyczne konsultacje lekarskie w języku polskim i angielskim.

Dr Chwaliński jest cenionym w środowisku lekarskim specjalistą, chirurgiem z bogatym doświadczeniem zawodowym, szczególnie w zakresie koloproktologii onkologicznej i proktologii. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu prac naukowych publikowanych w krajowej i międzynarodowej prasie fachowej, poświęconych leczeniu raka jelita grubego. Jest także aktywnym propagatorem wiedzy o schorzeniach odbytu w publikacjach prasowych. Posiada wieloletnią praktykę kliniczną w leczeniu zachowawczym i operacyjnym schorzeń odbytu, w tym w leczeniu operacyjnym guzków krwawniczych (żylaków odbytu), szczelin i przetok odbytu, a także w leczeniu świądu odbytu.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Chwaliński

Dr Chwaliński to wysokiej klasy lekarz, który specjalizuje się w chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Zajmuje się usuwaniem znamion barwnikowych, a także wszelkich nowotworowych znamion skórnych. Wykonuje zabiegi skleroterapii (zamykania rozszerzonych naczynek kończyn dolnych). Ponadto przeprowadza zabiegi wewnątrzżylne w znieczuleniu miejscowym (laseroterapia systemem ELVeS 1470 nm). Dodatkowo udziela konsultacji pacjentom z dolegliwościami przewodu pokarmowego oraz osobom cierpiącym z powodu hemoroidów. Specjalizuje się w leczeniu chorób jelita grubego. Przeprowadza kompleksowe leczenie proktologiczne: do oferty jego gabinetu należy, między innymi, małoinwazyjne leczenie żylaków odbytu (RBL, DGHAL) oraz leczenie przetok odbytu. Wykonuje laserowe leczenie hemoroidów (LHP®). Ponadto doktor podejmuje się leczenia świądu odbytu oraz przeprowadza laseroterapię kłykcin kończystych odbytu i okolicy krocza.

Zdjęcia dr n. med. Maciej Chwaliński

Klinika Flebologii - dr n. med. Maciej Chwaliński

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
150 Rozwiń szczegóły
Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej
200 Rozwiń szczegóły
Konsultacja proktologiczna
200 Rozwiń szczegóły

Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna - dr n. med. Maciej Chwaliński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Maciej Chwaliński