dr n. med. Maciej Goch

ortopeda, traumatolog - Poznań

dr n. med. Maciej Goch ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Maciej Goch

Dr n. med. Maciej Goch to absolwent Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako lekarz rezydent w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uczył się zawodu w okresie od 2010 do 2016 roku. Dr Goch to obecnie lekarz młodzieżowej reprezentacji Polski U21 w piłce nożnej.  Jest specjalistą z dziedziny ortopedii oraz traumatologii narządu ruchu. 

Doktor Goch należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Goch

Dr n. med. Maciej Goch oferuje pomoc osobom cierpiącym na wszystkie schorzenia ortopedyczne, a w szczególności dolegliwości bólowe stawów kolanowych, biodrowych oraz skokowych. Zajmuje się leczeniem stanów pourazowych głównie kończyn dolnych, a także wszelakich urazów sportowych i przeciążeniowych. Wykonuje iniekcje do- i okołostawowe kwasem hialuronowym, PRP, Noltrex oraz blokady przeciwbólowe.

Specjalizuje się w leczeniu artroskopowym stawu kolanowego i skokowego.

Zdjęcia dr n. med. Maciej Goch

Stanley Centrum Medyczne - dr n. med. Maciej Goch

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Maciej Goch

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.