dr hab. n. med. Maciej Gonciarz

gastrolog, lekarz chorób wewnętrznych - Częstochowa

dr hab. n. med. Maciej Gonciarz gastrolog, lekarz chorób wewnętrznych

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr hab. n. med. Maciej Gonciarz

Dr hab. n. med. Maciej Gonciarz jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej. Ukończył studia w 1987 roku. W 1990 roku uzyskał specjalizację I stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych. Kolejnym krokiem w jego karierze było zdobycie stopnia doktora nauk medycznych, co miało miejsce w 1993 roku. Rok później uzyskał tytuł specjalisty II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. W 2004 roku przyznano mu stopień doktora habilitowanego nauk medycznych, zdobył również specjalizację w dziedzinie gastroenterologii.

Doskonalił umiejętności i poszerzał wiedzę podczas pracy w VII Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych ŚAM. Aktualnie obejmuje stanowisko ordynatora Oddziału Gastroenterologii i Onkologii Przewodu Pokarmowego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Pełni funkcję Konsultanta Wojewódzkiego ds. gastroenterologii.

Jest współautorem 2 podręczników z zakresu gastroenterologii. Opracował 20 krajowych i zagranicznych doniesień zjazdowych. Jest autorem i współautorem 38 prac naukowych opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach. Ponadto dzieli się swoją wiedzą, występując w charakterze eksperta w mediach. Między innymi, w 2013 roku był gościem programu Radia eM – wziął udział w audycji poświęconej zagadnieniu chorób zapalnych jelita.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr hab. n. med. M. Gonciarz

Dr hab. n. med. Maciej Gonciarz to specjalista chorób wewnętrznych oraz gastroenterolog. Zajmuje się leczeniem schorzeń dróg żółciowych i trzustki, wątroby oraz chorób górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North - dr hab. n. med. Maciej Gonciarz

Leczenie otyłości

Leczenie otyłości balonem żołądkowym 
Inne nazwy:

ETAP 1: kwalifikacja do zabiegu - 800 zł (900 zł w przypadku gastroskopii ze znieczuleniem)
- konsultacja u dr hab.n.med. M.Gonciarza,
- badania laboratoryjne (z krwi),
- gastroskopia diagnostyczna,
- konsultacja anestezjologiczna
ETAP 2: aplikacja balonu dożołądkowego - 7 500 zł (minus koszty etapu kwalifikacji)
ETAP 3: kontrole + prowadzenie przez dietetyka (w czasie 6 miesięcy kiedy balon jest w żołądku)
ETAP 4: usunięcie balonu dożołądkowego za pomocą gastroskopii
7 500

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr hab. n. med. Maciej Gonciarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska