lek. Maciej Jeleń

ginekolog-położnik - Katowice

lek. Maciej Jeleń ginekolog-położnik

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Maciej Jeleń

Lek. med. Maciej Jeleń w 2009 roku ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie jest rezydentem Oddziału Klinicznego Położnictwa I Ginekologii w Rudzie Śląskiej.

Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach specjalistycznych z zakresu ginekologii i położnictwa, zdobywając nową wiedzę i umiejętności. Jest także prelegentem i uczestnikiem licznych sympozjów naukowych.

Dr Jeleń uczestniczy w działalnościach naukowych i dydaktycznych Katedry Zdrowia Kobiety.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Jeleń

Lek. med. Maciej Jeleń przeprowadza szeroki wachlarz zabiegów z zakresu ginekologii i położnictwa. Zajmuje się diagnostyką prenatalną, endokrynologią ginekologiczną oraz perinatologią. Przeprowadza szereg badań ginekologicznych, takich jak USG przezbrzuszne i dopochwowe oraz cytologia, prowadzi też diagnostykę i leczenie bezpłodności. Swoim pacjentkom oferuje prowadzenie ciąży prawidłowej i powikłanej (m.in. USG prenatalne, KTG), leczenie zaburzeń miesiączkowania oraz diagnostykę i leczenie schorzeń okresu menopauzalnego.

Doktor Jeleń przeprowadza również laserowe zabiegi rewitalizacji pochwy.

Zdjęcia lek. Maciej Jeleń

DUO MEDICA

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna
150 zł - konsultacja z USG;
250 zł - konsultacja w ciąży/ badanie prenatalne;
50 zł- cytologia
50 zł- badanie USG piersi
150 Rozwiń szczegóły

Konsultacje lekarskie online

Konsultacja ginekologiczna online
konsultacja telefoniczna
150 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Maciej Jeleń