lek. Maciej Kowalewski

chirurg ogólny, radiolog - Kraków

lek. Maciej Kowalewski chirurg ogólny, radiolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Maciej Kowalewski

Lek. Maciej Kowalewski w 2006 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim w Krakowie. Jeszcze w ich trakcie angażował się w realizację programów profilaktycznych, m.in. prowadząc szkolenia z zakresu profilaktyki raka piersi. W 2011 roku zdobył certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii ogólnej, a w 2014 roku – tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Należy do licznych towarzystw naukowych, w tym do Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii, Polskiego Towarzystwa Transplantologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Kowalewski

Lek. Maciej Kowalewski jest specjalistą chirurgii ogólnej, szczególnie ukierunkowanym na chirurgię przewodu pokarmowego. Od 2009 roku zajmuje się ultrasonografią. Leczy rany przewlekłe, wykonuje zabiegi w ramach chirurgii piersi oraz transplantologii. Wykonuje biopsje (tarczycy, piersi itp.).

Centrum Medyczne Skopia - lek. Maciej Kowalewski

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
150

Chirurgia ogólna

Drobne zabiegi chirurgiczne
Usunięcie wrastającego paznokcia chirurgicznie
300
Chirurgicznie opracowanie rany
od 300
Szycie rany
od 150 do 200 
Zdjęcie szwów 
50 zł - przez samą pielęgniarkę;
150 zł - przez lekarza na konsultacji;
od 50 do 150 
Wycięcie zmian skórnych z medycznymi wskazaniami do usunięcia
od 350 do 600 
Założenie i zmiana opatrunku prostego 
zmiana opatrunku
50

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG piersi
Inne nazwy:

120
USG piersi u mężczyzn
120
USG tarczycy
100
USG szyi
120
USG ślinianek
100
USG jamy brzusznej
100
USG układu moczowego 
cena wraz z wizytą u urologa;
180
USG moszny
180
USG jąder
100
USG transrektalne odbytnicy
150
Biopsje
Biopsja cienkoigłowa tarczycy
210

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Maciej Kowalewski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska