dr n. med. Maciej Thews

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Bydgoszcz

dr n. med. Maciej Thews chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Maciej Thews

Dr n. med. Maciej Thews jest specjalistą w zakresie chirurgii naczyń oraz chirurgii ogólnej. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w renomowanych ośrodkach medycznych. Szczególnym obiektem jego zainteresowań zawodowych jest leczenie niedokrwienia kończyn dolnych, aorty oraz leczenie patologii tętnic szyjnych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Thews

Doktora Macieja Thewsa w pracy cechuje staranność oraz pełen profesjonalizm. Przeprowadza konsultacje, w ramach których wraz z chorym wybiera najlepszą strategię leczenia. Przeprowadza operacje żylaków kończyn dolnych oraz zabiegi usuwania ciała obcego. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą operacje laparoskopowe i operacje przepuklin.

Doktor zajmuje się leczeniem urazów jamy brzusznej i klatki piersiowej, pomaga osobom z urazami mózgu, krwawieniami z przewodu pokarmowego, leczy również niewydolność nerek. Przeprowadza badania sonograficzne układu naczyniowego (tętnic oraz żył).

Stadmedica Centrum Medyczne - dr n. med. Maciej Thews

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Laserowe leczenie żylaków nóg 
Inne nazwy:

3300 zł - jedna noga,
5700 zł - dwie nogi
od 3 300 do 5 700  Rozwiń szczegóły
Leczenie żylaków nóg prądem (RFITT) 
3700 zł - jedna noga,
6400 zł - dwie nogi
od 3 700 do 6 400  Rozwiń szczegóły
Operacja żylaków nóg
3 800 Rozwiń szczegóły
Skleroterapia żylaków nóg
Inne nazwy:

300 Rozwiń szczegóły
Miniflebektomia (szydełkowanie żył)
900 Rozwiń szczegóły
Operacyjne usunięcie żyły odpiszczelowej 
Stripping (usunięcie) żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej z podwiązaniem niewydolnych perforatorów
2 500 Rozwiń szczegóły
Operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej 
Stripping (usunięcie) żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej z podwiązaniem niewydolnych perforatorów
2 500 Rozwiń szczegóły
Zabieg podwiązania niewydolnych perforatorów
2 100 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Maciej Thews

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska