lek. Magdalena Bugaj

chirurg plastyczny - Szczecin

lek. Magdalena Bugaj chirurg plastyczny

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Magdalena Bugaj

Lek. Magdalena Bugaj w 2016 roku zdała egzamin specjalizacyjny z chirurgii plastycznej, uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Należy do uznanych stowarzyszeń naukowych, w tym do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Jest również członkiem European Burns Association.

Doktor Bugaj należy do grupy nielicznych specjalistów posiadających prestiżowy certyfikat Emergency Management of Severe Burns (EMSB), dotyczący postępowania i ratowania w ciężkich oparzeniach. Zdobyła go w Hadze, po ukończeniu kursu zorganizowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej Królestwa Holandii oraz Europejskie Towarzystwo Oparzeniowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Bugaj

Lek. Magdalena Bugaj w codziennej pracy zajmuje się kwalifikowaniem i wykonywaniem szerokiego zakresu zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

Zdjęcia lek. Magdalena Bugaj

Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Magdalena Bugaj