lek. Magdalena Bugaj

chirurg plastyczny - Szczecin

lek. Magdalena Bugaj chirurg plastyczny

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Magdalena Bugaj

Lek. Magdalena Bugaj w 2016 roku zdała egzamin specjalizacyjny z chirurgii plastycznej, uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Należy do uznanych stowarzyszeń naukowych, w tym do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Jest również członkiem European Burns Association.

Doktor Bugaj należy do grupy nielicznych specjalistów posiadających prestiżowy certyfikat Emergency Management of Severe Burns (EMSB), dotyczący postępowania i ratowania w ciężkich oparzeniach. Zdobyła go w Hadze, po ukończeniu kursu zorganizowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej Królestwa Holandii oraz Europejskie Towarzystwo Oparzeniowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Bugaj

Lek. Magdalena Bugaj w codziennej pracy zajmuje się kwalifikowaniem i wykonywaniem szerokiego zakresu zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

Zdjęcia lek. Magdalena Bugaj

Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej - lek. Magdalena Bugaj

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Magdalena Bugaj

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska