lek. Magdalena Małgorzata Datta-Adamczak

dermatolog, wenerolog - Katowice

lek. Magdalena Małgorzata Datta-Adamczak dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Magdalena Małgorzata Datta-Adamczak

Lek. Magdalena Małgorzata Datta-Adamczak to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. W 1999 roku złożyła egzamin, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Ponadto w 2015 roku zaczęła się specjalizować w zakresie trichoskopii.

Prywatnie pasjonuje się Wenecją oraz aktywnym stylem życia – pływaniem, uprawianiem fitness, jazdą na nartach i bieganiem.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Datta-Adamczak

Lek. Magdalena Małgorzata Datta-Adamczak zajmuje się diagnostyką i leczeniem różnego rodzaju schorzeń skórnych, w tym trądziku. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajduje się dermatoskopia, diagnostyka czerniaka oraz leczenie łuczycy. Prowadzi szkolenia w w zakresie diagnostyki znamion (ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów skóry).

Zdjęcia lek. Magdalena Małgorzata Datta-Adamczak

Lenartowicz Clinic - lek. Magdalena Małgorzata Datta-Adamczak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Magdalena Małgorzata Datta-Adamczak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska