mgr Magdalena Gucik

kosmetolog - Kraków

mgr Magdalena Gucik kosmetolog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - mgr Magdalena Gucik

Mgr Magdalena Gucik pracuje jako kosmetolog od 2007 roku, kiedy ukończyła studia na kierunku kosmetologia i promocja zdrowia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Posiada bogate doświadczenie, które zdobywała, między innymi, w gabinecie kosmetycznym "Retro" oraz w gabinecie odnowy biologicznej "NordicSpa" w Krakowie. Jest perfekcjonistką, stale dąży do poszerzania kwalifikacji zawodowych. Nawiązała współpracę z Apteką „Europejską III” w Krakowie w charakterze dermokonsultantki.

Mgr Gucik opublikowała kilka artykułów z dziedziny kosmetologii. Dysponuje certyfikatami wielu firm kosmetycznych, uprawniającymi do przeprowadzania zabiegów według ściśle określonych procedur, przy wykorzystaniu kosmetyków renomowanych marek. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz w konferencjach naukowych. Obecnie studiuje na Wydziale Psychologii Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Katowicach. 

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr M. Gucik

Mgr Magdalena Gucik przeprowadza specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało. Doradza swoim pacjentom jakich dermokosmetyków używać, aby w sposób prawidłowy zadbać o cerę. Do zainteresowań zawodowych mgr Gucik należą również zagadnienia związane z wizażem i stylizacją. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii hi tech, tj. epilacji laserowej PALOMAR VECTUS, endermologii LPG, thermoliftingu ZAFFIRO i GENEO oraz w zabiegach z zastosowaniem fal radiowych (Radio Frequency).

Zdjęcia mgr Magdalena Gucik

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS - mgr Magdalena Gucik

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty mgr Magdalena Gucik

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.