dr n. med. Magdalena Kolanko

dermatolog, wenerolog - Katowice

dr n. med. Magdalena Kolanko dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Magdalena Kolanko

Dr n. med. Magdalena Kolanko w 2005 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Po zakończeniu studiów pozostała na macierzystej uczelni i kontynuowała karierę naukową. W 2012 przedłożyła rozprawę doktorską na temat stężenia witaminy 25(OH)D w surowicy u chorych na łuszczycę zwykłą leczonych fototerapią, której promotorką była prof. dr hab. n. med. Ligia Brzezińska-Wcisło, i otrzymała tytuł doktora nauk medycznych.

Kolejnym krokiem w jej karierze zawodowej było uzyskanie w 2014 roku specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

Sukcesywnie doskonali swoje umiejętności i poszerza zakres wiedzy. Regularnie uczestniczy w branżowych konferencjach i szkoleniach, a także publikuje materiały naukowe na łamach dwumiesięcznika dla profesjonalistów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i dermatologii "Aesthetica”.

Obecnie pracuje na Oddziale Dermatologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. A. Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Kolanko

Dr n. med. Magdalena Kolanko udziela porad i podejmuje się leczenia pacjentów ze schorzeniami dermatologicznymi różnej etiologii. Przeprowadza również zabiegi z zakresu dermatochirurgii.

Zdjęcia dr n. med. Magdalena Kolanko

Klinika Nałęcz - dr n. med. Magdalena Kolanko

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Magdalena Kolanko

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.