mgr Magdalena Otto

dietetyk - Jelenia Góra

mgr Magdalena Otto dietetyk

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - mgr Magdalena Otto

Mgr Magdalena Otto jest absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uzyskała tytuł magistra dietetyki. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z żywienia klinicznego w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W ramach współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Żywienia Klinicznego przy Katedrze Anestezjologii i Intensywnej Terapii prowadziła badania naukowe z zakresu zmian smaku u dzieci podczas chemioterapii. Współpracowała również ze Szpitalem Uniwersyteckim nr 1 im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr M. Otto

Mgr Magdalena Otto świadczy usługi z zakresu poradnictwa żywieniowego. Pomaga pacjentom zrzucić kilogramy i zmienić nawyki żywieniowe.

Zdjęcia mgr Magdalena Otto

KCM Clinic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty mgr Magdalena Otto