mgr Magdalena Otto

dietetyk - Jelenia Góra

mgr Magdalena Otto dietetyk

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - mgr Magdalena Otto

Mgr Magdalena Otto jest absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uzyskała tytuł magistra dietetyki. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z żywienia klinicznego w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W ramach współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Żywienia Klinicznego przy Katedrze Anestezjologii i Intensywnej Terapii prowadziła badania naukowe z zakresu zmian smaku u dzieci podczas chemioterapii. Współpracowała również ze Szpitalem Uniwersyteckim nr 1 im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr M. Otto

Mgr Magdalena Otto świadczy usługi z zakresu poradnictwa żywieniowego. Pomaga pacjentom zrzucić kilogramy i zmienić nawyki żywieniowe.

Zdjęcia mgr Magdalena Otto

KCM Clinic - mgr Magdalena Otto

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty mgr Magdalena Otto

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska