dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

chirurg onkolog, chirurg dziecięcy - Warszawa

dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska chirurg onkolog, chirurg dziecięcy

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. W 1995 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii onkologicznej. W 2003 roku złożyła kolejny egzamin, zdobywając tytuł specjalisty w zakresie chirurgii dziecięcej. W tym samym roku przyznano jej stopień doktora nauk medycznych.

Od wielu lat obejmuje stanowisko kierownika Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Ukończyła szereg szkoleń i stażów organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Zapoznawała się w ich trakcie z najnowszymi technikami zabiegowymi z dziedziny onkologii, chirurgii dziecięcej, a także pediatrii. Jest autorką licznych prac naukowych oraz artykułów opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych poświęconych zagadnieniom z zakresu onkologii dziecięcej oraz chirurgii onkologicznej dzieci.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Rychłowska-Pruszyńska

Dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska specjalizuje się w chirurgii onkologicznej oraz chirurgii dziecięcej. W swojej codziennej praktyce zajmuje się opieką nad dziećmi i młodzieżą ze zmianami nowotworowymi (łagodnymi i złośliwymi), naczyniakami i zmianami barwnikowymi. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzą biopsje i zabiegi operacyjne, wykonywane w znieczuleniu miejscowym oraz ogólnym (narkoza). 

Zdjęcia dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych - dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska