dr n. med. Magdalena Zalwert-Zając

stomatolog, ortodonta - Wrocław

dr n. med. Magdalena Zalwert-Zając stomatolog, ortodonta

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Magdalena Zalwert-Zając

Doktor nauk medycznych Magdalena Zalwert-Zając w 1991 roku ukończyła studia medyczne i uzyskała prawo do wykonywania zawodu lekarza dentysty. Trzy lata później uzyskała pierwszy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. Kontynuowała zdobywanie wiedzy, co zaowocowało w 1998 roku otrzymaniem tytułu doktora nauk medycznych Akademii Medycznej we Wrocławiu. Promotorem w przewodzie doktorskim był prof. dr hab. Adam Masztalerz. W tym samym roku doktor Zalwert-Zając uzyskała również drugi stopień specjalizacji w dziedzinie ortodoncji.

Dr n. med. Magdalena Zalwert-Zając stale rozwija swoje umiejętności i czynnie uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach, kursach i warsztatach, czego potwierdzeniem są zdobyte przez nią liczne certyfikaty.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Zalwert-Zając

Dr n. med. Magdalena Zalwert-Zając jest specjalistą w dziedzinie stomatologii ogólnej i ortodoncji. W swojej codziennej praktyce dentystycznej oferuje pomoc pacjentom borykającym się z wadami zgryzu, diagnozuje i dobiera właściwe aparaty ortodontyczne oraz monitoruje postępy leczenia.

Zdjęcia dr n. med. Magdalena Zalwert-Zając

Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent - dr n. med. Magdalena Zalwert-Zając

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Magdalena Zalwert-Zając

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.