lek. dent. Małgorzata Jarczyńska-Kseń

stomatolog - Poznań

lek. dent. Małgorzata Jarczyńska-Kseń stomatolog

Nr PWZ: 1617801

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Małgorzata Jarczyńska-Kseń

Lek. dent. Małgorzata Jarczyńska-Kseń jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Ukończyła uczelnię w 2003 roku, od tego czasu stale praktykuje, doskonaląc umiejętności i zdobywając kolejnych zadowolonych pacjentów. Ich dobra opinia oraz zaufanie, jakim ją darzą, stanowią dla specjalistki ogromną motywację do dalszego rozwoju.

Systematycznie poszerza zakres wiedzy, uczestnicząc w licznych kursach ortodontycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Prywatnie jest mamą dwóch córeczek, a także miłośniczką amerykańskich seriali. Często podróżuje do Francji.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. M. Jarczyńska-Kseń

Lek. dent. Małgorzata Jarczyńska-Kseń zajmuje się leczeniem stomatologicznym dorosłych i dzieci. Do jej szczególnych zawodowych zainteresowań należy stomatologia estetyczna i odtwórcza, a także ortodoncja.

Jako stomatolog cechuje się cierpliwością i dokładnością w leczeniu. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami i ma dobre podejście do dzieci.

Zdjęcia lek. dent. Małgorzata Jarczyńska-Kseń

Hildent - lek. dent. Małgorzata Jarczyńska-Kseń

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Małgorzata Jarczyńska-Kseń

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.