dr n. med. Małgorzata Jurkiewicz-Łobodzińska

otolaryngolog - Sopot

dr n. med. Małgorzata Jurkiewicz-Łobodzińska otolaryngolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Małgorzata Jurkiewicz-Łobodzińska

Lek. Małgorzata Jurkiewicz-Łobodzińska jest specjalistą otolaryngologii posiadającym ponad 40-letnie doświadczenie zawodowe. Wydział lekarski akademii medycznej ukończyła w 1974 roku, a następnie w 1983 roku uzyskała tytuł specjalisty drugiego stopnia. 

Doktor Jurkiewicz-Łobodzińska regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach, podczas których poznaje najnowsze trendy w laryngologii, jak również dzieli się swoim doświadczeniem.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Jurkiewicz-Łobodzińska

Lek. Małgorzata Jurkiewicz-Łobodzińska specjalizuje się w operacyjnej korekcie skrzywienia przegrody nosowej. Z wykorzystaniem nowoczesnych metod pomaga pacjentom cierpiącym na przewlekłe bóle głowy oraz niedrożność nosa. Specjalistka zajmuje się również zabiegami plastycznymi, które korygują niedoskonałości części kostnej i chrzęstnej nosa. Ponadto rozwiązuje problem odstających uszu z wykorzystaniem małoinwazyjnych zabiegów prowadzonych w znieczuleniu ogólnym, a także miejscowym. 

Clinica Sopot - dr n. med. Małgorzata Jurkiewicz-Łobodzińska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Małgorzata Jurkiewicz-Łobodzińska

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.