lek. Małgorzata Krajewska

okulista - Warszawa

lek. Małgorzata Krajewska okulista

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Małgorzata Krajewska

Lek. Małgorzata Krajewska ukończyła studia w Warszawskiej Akademii Medycznej w 1987 roku. Posiada szerokie doświadczenie kliniczne w zakresie leczenia chorób oczu. W 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty drugiego stopnia okulistyki.

Doktor Krajewska była wieloletnim współpracownikiem Kliniki Okulistyki Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego SPSK im. prof. Orłowskiego w Warszawie, ponadto pracowała w charakterze konsultanta w Instytucie Jaskry. Była członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Profilaktyki Jaskry. Ponadto należy do prestiżowych towarzystw i stowarzyszeń naukowych, między innymi do Sekcji Jaskry Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystwa Jaskrowego. Doktor Krajewska jest stałą uczestniczką licznych konferencji naukowych w kraju oraz poza jego granicami, publikuje doniesienia i artykuły naukowe w prasie specjalistycznej. Nieprzerwanie kontynuuje swoją działalność naukową – od wielu lat prowadzi badania naukowe w zakresie problematyki leczenia jaskry. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty dla okulistów.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Małgorzata Krajewska

Lek. Małgorzata Krajewska zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem schorzeń oczu. Konsultuje pacjentów cierpiących z powodu jaskry. Jest w Polsce pionierem laserowej diagnostyki jaskry z wykorzystaniem zaawansowanej techniki skaningowej – laserowej oftalmoskopii nerwu wzrokowego HRT, cyfrowej przepływometrii dopplerowskiej HRF, polarymetrii laserowej GDX oraz tonometrii Pascal. Od wielu lat przeprowadza laserowe leczenie jaskry z zastosowaniem Selektywnej Trabekuloplastyki Laserowej (SLT), wykonała już z sukcesem wiele tysięcy tego typu zabiegów.

Zdjęcia lek. Małgorzata Krajewska

Centrum Okulistyczne Optimum - lek. Małgorzata Krajewska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Małgorzata Krajewska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska