dr n. med. Marcin Baran

chirurg twarzowo-szczękowy

dr n. med. Marcin Baran chirurg twarzowo-szczękowy

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - dr n. med. Marcin Baran

Dr n. med. Marcin Baran ukończył studia medyczne w 2001 roku i od tego czasu pomaga swoim pacjentom dbać o zdrowy i pełny uśmiech. W 2010 roku zdobył specjalizację w zakresie chirurgii twarzowo-szczękowej, a następnie obronił rozprawę doktorską, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

W dorobku doktora znajdują się liczne publikacje naukowe oraz certyfikaty uzyskane podczas kursów i szkoleń, w których brał udział. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Baran

Dr n. med. Marcin Baran jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej oraz implantologii. W codziennej pracy pomaga pacjentom uzupełnić ubytki za pomocą implantów, a także przygotowuje uzębienie do zabiegów implantacyjno-protetycznych. W zakres przeprowadzanych przez niego zabiegów wchodzą, między innymi, ekstrakcje zębów.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marcin Baran