dr n. med. Marcin Błaszkowski

specjalista dermatolog - Leszno

dr n. med. Marcin Błaszkowski specjalista dermatolog

Znajomość języków: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, holenderski, portugalski, francuskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Marcin Błaszkowski

Dr n. med. Marcin Błaszkowski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Studia ukończył w 2000 roku, następnie odbył staż podyplomowy – również w Poznaniu. Kolejnym krokiem w jego karierze było ukończenie specjalizacji z dziedziny dermatologii w Klinice Urody prof. Andrzeja Kaszuby w Łodzi i zdobycie w 2010 roku tytułu specjalisty dermatologii. W 2011 roku przystąpił do obrony pracy doktorskiej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Tematem jego rozprawy były badania nad wybranymi wskaźnikami zapalnymi ogólnoustrojowymi w przebiegu łojotokowego zapalenia skóry.

Po zdobyciu tytułu specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii doktor pracował w oddziale dermatologicznym w Görlitz (Niemcy), gdzie doskonalił umiejętności w zakresie dermatochirurgii. W 2013 roku dołączył do zespołu prywatnego szpitala w Bad Bertrich, specjalizującego się w leczeniu schorzeń żył. W 2015 roku rozpoczął pracę w przychodni w Mönchengladbach, gdzie zapoznał się z szerokim zakresem niemieckich usług dermatologicznych oraz poszerzył wiedzę z dziedziny alergologii. Jednocześnie doktor podnosił swoje kwalifikacje, poznając nowe techniki z zakresu medycyny estetycznej. W trakcie specjalizacji w Łodzi uczestniczył w szeregu kursów i szkoleń poświęconych tym zagadnieniom. W 2015 roku dwukrotnie wyjechał do kliniki medycyny estetycznej w La Ciudad de Panamá w celu pogłębienia swojej wiedzy z zakresu technik medycyny estetycznej stosowanych w Ameryce Łacińskiej.

W 2016 roku doktor wrócił do Polski. Aktualnie prowadzi prywatną przychodnię dermatologiczną MEDMAR w Lesznie (Wielkopolska), ponadto współpracuje z przychodniami w Lesznie i Głogowie.

Do jego pozazawodowych zainteresowań należy historia sztuki, przekłady literackie oraz podróże.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Błaszkowski

Dr n. med. Marcin Błaszkowski specjalizuje się w dermatologii i wenerologii. Wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach zdobywał zarówno w Polsce, jak i w renomowanych placówkach medycznych za granicą.

MEDMAR - Dermatologia & Limfologia & Med.Estetyczna & Dietetyka & Fizjoterapia & Ginekologia - dr n. med. Marcin Błaszkowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marcin Błaszkowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska