lek. dent. Marcin Dyląg

stomatolog, chirurg stomatolog - Kraków

lek. dent. Marcin Dyląg stomatolog, chirurg stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Marcin Dyląg

Lek. dent. Marcin Dyląg jest absolwentem II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. W 1995 roku ukończył studia w Collegium Medicum krakowskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 1999 roku złożył egzamin, uzyskując tytuł specjalisty I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było zdobycie specjalizacji II stopnia w zakresie chirurgii stomatologicznej, co miało miejsce w 2007 roku. W 2015 roku uzyskał tytuł lekarza implantologa – Fellowship (PSI, ICOI, DGOI). Rok później objął stanowisko kierownika Poradni Chirurgii Stomatologicznej na oś. Złota Jesień. 

Należy do prestiżowych stowarzyszeń naukowych – jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. M. Dyląg

Lek. dent. Marcin Dyląg to lekarz implantolog, specjalista stomatologii ogólnej oraz chirurgii stomatologicznej. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny stomatologii ogólnej, zajmuje się również implantoprotetyką oraz sterowaną regeneracją kości i mikrochirurgią.

Zdjęcia lek. dent. Marcin Dyląg

DENTestetica - lek. dent. Marcin Dyląg

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Marcin Dyląg

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska