dr n. med. Marcin Markuszewski

urolog - Gdańsk

dr n. med. Marcin Markuszewski urolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Marcin Markuszewski

Dr n. med. Marcin Markuszewski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Ukończył studia w 1991 roku. Doskonalenie umiejętności medycznych oraz dalsza nauka przyczyniły się do uzyskania przez niego w 1994 roku specjalizacji I stopnia z chirurgii ogólnej oraz specjalizacji II stopnia z urologii, co miało miejsce w 1998 roku. 

Doświadczenie praktyczne zdobywał, pracując jako adiunkt w  Katedrze i Klinice Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie praktykuje do dzisiaj.

Jest współautorem najważniejszych publikacji naukowych z zakresu urologii wydanych w GUM, w tym pracy pt.: "Resekcja guzów urotelialnych górnych dróg moczowych przy użyciu lasera holmowego: opis przypadku", "Użyteczność obrazowania zmian guzowatych nerek przy użyciu techniki near infrared fluorescence (NIRF) po dożylnym podaniu zieleni indocyjaninowej (ICG)" lub "Nefrektomia radykalna jako jedyne skuteczne leczenie pacjentów z dużym (>14 cm) guzem nerki: wnioski na podstawie dwunastu zoperowanych pacjentów".

Należy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Markuszewski

Dr n. med. Marcin Markuszewski udziela porad i konsultacji z zakresu urologii. Leczy choroby układu moczowego, w tym m.in. kamicę nerkową, stany zapalne i infekcje.

Zdjęcia dr n. med. Marcin Markuszewski

Lifemedica

Konsultacje

Konsultacja urologiczna 
wraz z USG;
150 zł - kontrola
200

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG układu moczowego
120

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marcin Markuszewski