dr n. med. Marcin Repetowski

chirurg ogólny, otorynolaryngolog - Warszawa

dr n. med. Marcin Repetowski chirurg ogólny, otorynolaryngolog

Znajomość języków: angielski, niemiecki, rosyjski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Marcin Repetowski

Dr n. med. Marcin Repetowski jest absolwentem dwóch uczelni medycznych: Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej (rok ukończenia 2000) oraz Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego (tytuł magistra fizjoterapii uzyskany w 2005 roku). Posiada specjalizację z otorynolaryngologii, którą uzyskał w 2010 roku. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z alergologii. W 2006 roku przyznano mu stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Przez wiele lat był związany z warszawskim Wojskowym Instytutem Higieny i Epidemiologii, Zakład Farmakologii i Toksykologii, jak również z Kliniką Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Łodzi – obejmował w ośrodku stanowisku asystenta oraz adiunkta. Ponadto należał do kadry Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M.Kopernika w Łodzi, Oddziału Laryngologii Onkologicznej. 

Dr n. med. Marcin Repetowski jest autorem wielu prac publikowanych w pismach branżowych. Należy do Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Repetowski

Dr n. med. Marcin Repetowski jest chirurgiem głowy i szyi, specjalistą otorynolaryngologii. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W codziennej pracy zajmuje się likwidowaniem oznak starzenia się skóry takich jak wiotkość skóry czy zmarszczki, wykorzystując w tym celu m.in. wypełniacze oraz preparaty na bazie toksyny botulinowej. Przeprowadza zabiegi z użyciem laserów. Posiada duże doświadczenie w chirurgicznej korekcie powiek – blefaroplastyce.

Zdjęcia dr n. med. Marcin Repetowski

Holistic Clinic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marcin Repetowski