dr n. med. Marcin Szczasny

lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog - Lublin

dr n. med. Marcin Szczasny lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Marcin Szczasny

Dr n. med. Marcin Szczasny jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w Lublinie w 1999 roku. Dalsza edukacja oraz zdobywanie doświadczenia w zakresie leczenia chorób wewnętrznych przyczyniły się do zdania w 2007 roku egzaminu i uzyskania tytułu specjalisty z tej dziedziny medycyny. Wcześniej, w 2005 roku, przedstawił komisji egzaminacyjnej Akademii Medycznej w Lublinie swoją rozprawę doktorską pt.: "Skuteczność rehabilitacji kardiologicznej pacjentów leczonych w uzdrowisku Nałęczów", za którą przyznano mu tytuł naukowy doktora nauk medycznych.

W 2011 roku doktor Szczasny przystąpił do egzaminu z kardiologii, otrzymując tytuł oraz uprawnienia do leczenia schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego.

Swoje doświadczenie jako kardiolog zdobywał na terenie Lublina i pobliskich miejscowości, pracując m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie na Oddziale Kardiologii z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego. Przyjmował również pacjentów w Poradni Kardiologicznej i prowadził prywatne gabinety kardiologiczne: w NZOZ Almed Specjalistyczne Gabinety Lekarskie w Chełmie oraz w ZOZ Gastromed. 

Należy do Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Szczasny

Dr n. med. Marcin Szczasny oferuje pacjentom podstawową opiekę kardiologiczną, w tym rozpoznanie i leczenie schorzeń układu sercowo-naczyniowego. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą również badania kardiologiczne takie jak ECHO serca. Doktor przyjmuje pacjentów w pracowniach echokardiografii  (m.in. w Instytyucie Medycyny Wsi w Lublinie). Zajmuje się zarówno kwalifikowaniem do wszczepień, jak i wszczepianiem, a następnie kontrolą stymulatorów, defibrylatorów (ICD) oraz układów resynchronizujących (CRT-D i CRT-P).

Gastromed

Konsultacje

Konsultacja kardiologiczna
130

Diagnostyka i badania

Badania kardiologiczne
Badanie echo serca
100 zł - 130 zł - ECHO Serca;
170 zł - 230 zł - ECHO serca + wizyta;
od 100 do 230 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marcin Szczasny