lek. dent. Marcin Sztangret

stomatolog - Wrocław

lek. dent. Marcin Sztangret stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Marcin Sztangret

Lek. dent. Marcin Sztangret w 2009 roku ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uczestniczył we Wrocławskich Dniach Implantologii, ponadto był uczestnikiem kursu prowadzonego przez doktora Wilkońskiego z zakresu endodoncji.

Doktot Sztangret sukcesywnie dąży do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, stale doskonali umiejętności i poszerza wiedzę. Bierze udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach. W swojej pracy kieruje się mottem „Primum non nocere”, czyli „Po pierwsze nie szkodzić”.

Prywatnie doktor Sztangert lubi szybką jazdę na motocyklach oraz gry komputerowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. M. Sztangret

Lek. dent. Marcin Sztangert proponuje swoim pacjentom nowoczesne leczenie endodontyczne z wykorzystaniem mikroskopu. Świadczy również usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Podczas zabiegów stosuje innowacyjne techniki, które podwyższają komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Prace stomatologiczne doktora charakteryzują się precyzją oraz estetyką.

Zdjęcia lek. dent. Marcin Sztangret

Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej - lek. dent. Marcin Sztangret

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Marcin Sztangret

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska