dr n. med. Marcin Tchórzewski

chirurg ogólny, proktolog, lekarz medycyny estetycznej - Warszawa

dr n. med. Marcin Tchórzewski chirurg ogólny, proktolog, lekarz medycyny estetycznej

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Marcin Tchórzewski

Dr n. med. Marcin Tchórzewski jest absolwentem  I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i od 1992 r. wykonuje zawód lekarza. Po studiach kontynuował karierę naukową, czego zwieńczeniem było uzyskanie w 1999 roku tytułu doktora nauk medycznych (w ramach pracy w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi). Posiada specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej (uzyskana w 2001 roku). Zajmuje się również proktologią.

Obecnie zajmuje stanowisko ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Proktologii Szpitala Solec w Warszawie. Pracuje również w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM – CSW.

Doktor Tchórzewski jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem, szeroką wiedzą i umiejętnościami. Regularnie bierze udział w szkoleniach, konferencjach i sympozjach naukowych. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Tchórzewski

Dr n. med. Marcin Tchórzewski przeprowadza konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii i proktologii. Specjalizuje się w leczeniu chorób odbytu, odbytnicy, jelita grubego i chorób zapalnych jelit. Przeprowadza operacje polipów, hemoroidów oraz przetok okołoodbytniczych i szczelin odbytu, a także zabiegi kolonoskopowe oraz endoskopowe jelita grubego. Operuje wyrostek robaczkowy (appendektomia), wykonuje cholecystektomię (usunięcie pęcherzyka żółciowego) oraz usuwa przepukliny, począwszy od nawrotowych, przez pooperacyjne, pachwinowe jedno- i obustronne, pępkowe, po przepuklinę kresy białej oraz mosznową jednostronną. W pracy wykorzystuje metody tradycyjne oraz laparoskopowe. Przeprowadza również plastykę odbytu. Wykouje badania endoskopowe końcowego odcinka przewodu pokarmowego takie jak rektoskopia i anoskopia.
Doktor Tchórzewski przeprowadza drobne zabiegi chirurgiczne i proktologiczne ambulatoryjne takie jak gumkowanie (metoda Barrona), ewaluacje zakrzepu oraz wycięcie fałd brzeżnych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem onkologicznym w obrębie jelita grubego, operując zarówno łagodne, jak i złośliwe guzy tego narządu. Wykonuje również zabiegi TEM – przezodbytniczą mikrochirurgię endoskopową guzów odbytnicy. 

Zdjęcia dr n. med. Marcin Tchórzewski

Holistic Clinic - dr n. med. Marcin Tchórzewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marcin Tchórzewski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska