lek. Marcin Tusiński lekarz

Informacje ogólne – lek. Marcin Tusiński

Lek. Marcin Tusiński jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie należy do kadry lekarzy Szpitala Zachodniego im. Św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim. Systematycznie bierze udział w kursach doskonalących, dzięki czemu zapoznaje się na bieżąco z najnowszymi technikami leczenia.

Szczególnym przedmiotem jego zainteresowań zawodowych jest medycyna sportowa, choroby i kontuzje stawu barkowego oraz kolanowego, a także ścięgna Achillesa.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Tusiński

Lek. Marcin Tusiński aktualnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii. W codziennej pracy zajmuje się przeprowadzaniem badań USG w diagnostyce chorób narządu ruchu. W zakres wykonywanych przez niego procedur wchodzą iniekcje około- i dostawowe, doktor stosuje również małoinwazyjne techniki terapii z zastosowaniem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego (PRP) oraz kolagenu.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marcin Tusiński