lek. Marcin Tusiński

lekarz - Żyrardów

lek. Marcin Tusiński lekarz

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Marcin Tusiński

Lek. Marcin Tusiński jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie należy do kadry lekarzy Szpitala Zachodniego im. Św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim. Systematycznie bierze udział w kursach doskonalących, dzięki czemu zapoznaje się na bieżąco z najnowszymi technikami leczenia.

Szczególnym przedmiotem jego zainteresowań zawodowych jest medycyna sportowa, choroby i kontuzje stawu barkowego oraz kolanowego, a także ścięgna Achillesa.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Tusiński

Lek. Marcin Tusiński aktualnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii. W codziennej pracy zajmuje się przeprowadzaniem badań USG w diagnostyce chorób narządu ruchu. W zakres wykonywanych przez niego procedur wchodzą iniekcje około- i dostawowe, doktor stosuje również małoinwazyjne techniki terapii z zastosowaniem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego (PRP) oraz kolagenu.

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS - lek. Marcin Tusiński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marcin Tusiński

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska