lek. Marcin Weiss

ortopeda, traumatolog - Bydgoszcz

lek. Marcin Weiss ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Marcin Weiss

Lek. Marcin Weiss ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aktualnie pracuje w charakterze młodszego asystenta na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Centrum Kompleksowego Leczenia Urazów Sportowych.

Doktor Weiss należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr). Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę zawodową poprzez uczestnictwo w licznych stażach (w tym w ośrodkach w Niemczech, Francji oraz Włoszech), bierze również udział w kursach oraz szkoleniach, poświęconych tematyce m.in. zapobiegania złamaniom kończyn oraz uszkodzeń stawów chrzęstnych i kolanowych.

Jest autorem oraz współautorem szeregu prac naukowych publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych. Publikacje dotyczą zagadnień z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu (m.in. praca pt.: "Early complete surgical treatment of a patient after multiple trauma using intramedullary nail and LCP system from Medgal company Medical and Biological Sciences").

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Weiss

Lek. Marcin Weiss to specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Przyjmuje pacjentów ze schorzeniami w obrębie układu kostnego i narządu ruchu. Wykonuje badania USG ortopedyczne oraz artroskopowe, badania narządu ruchu oraz szereg badań diagnostycznych. Przeprowadza diagnostykę osób dotkniętych chorobami kończyn, kości, stawów i ścięgien.

Udziela pomocy pacjentom po wypadkach i chorobach, cierpiącym na dolegliwości związane z przebytą kontuzją. Opiekuje się sportowcami, prowadzi terapię oraz pomaga im powrócić do aktywności fizycznej. Zajmuje się kwalifikowaniem do zabiegów, a także przeprowadza badania przedoperacyjne. W zakres przeprowadzanych przez niego procedur wchodzą zabiegi rekonstrukcji wiązadła i stopy, zespolenia odłamków kostnych oraz przeszczepy ścięgna. Ponadto zajmuje się plastyką skóry.

Zdjęcia lek. Marcin Weiss

DermoMedica Klinika Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna
Inne nazwy:

konsultacja z badaniem usg

200

Ortopedia

Drobne zabiegi ambulatoryjne w zakresie ortopedii
Nakłucie stawu - aspiracja lub wstrzyknięcie leku (mały staw lub kaletka)
Inne nazwy:
Konsultacja ortopedyczna - cena 200

Konsultacja ortopedyczna - cena 200
iniekcja dostawowa poliakrylamidu Noltrex
800
Podanie kwasu hialuronowego dostawowo
od 500

Medycyna regeneracyjna

Terapia osoczem bogatopłytkowym Arthrex ACP
700
Spersonalizowana terapia komórkowa ARTHTREX TENDO
5 000

Diagnostyka i badania

USG ortopedyczne
USG nadgarstka
150
USG stawu łokciowego
150
USG stawu barkowego
150
USG stawu ramiennego
150
USG stawu mostkowo-obojczykowego
150
USG stawu skroniowo-żuchwowego
150
USG żeber
150
USG stawu kolanowego
150
USG miednicy
150
USG stawu biodrowego
150
USG stawu skokowego
150
USG ścięgna Achillesa
150
USG stopy
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marcin Weiss