lek. Marek Dróżdż

traumatolog, ortopeda - Warszawa

lek. Marek Dróżdż traumatolog, ortopeda

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Marek Dróżdż

Lek. Marek Dróżdż to specjalista z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Aktualnie obejmuje stanowisko zastępcy ordynatora w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Siedlcach na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym.

Doktor Dróżdż systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych specjalistycznych kursach oraz szkoleniach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Dróżdż

Lek. Marek Dróżdż udziela konsultacji z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu u dzieci (od 10 roku życia) oraz dorosłych.

Zdjęcia lek. Marek Dróżdż

Premium Medical - lek. Marek Dróżdż

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marek Dróżdż

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.