lek. Marek Fortuna

chirurg ogólny - Tychy

lek. Marek Fortuna chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Marek Fortuna

Lek. Marek Fortuna to lekarz o wysokich kwalifikacjach, które stale podnosi, biorąc udział w specjalistycznych kursach, szkoleniach oraz uczestnicząc w konferencjach naukowych. Studia medyczne ukończył w 1998 roku. W trakcie odbywania praktyki lekarskiej zainteresował się zagadnieniami związanymi z chirurgią ogólną, czego rezultatem było zakończone w 2010 roku egzaminem państwowym szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii ogólnej. Doświadczenie zdobywał w renomowanych placówkach medycznych w Katowicach i okolicach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Fortuna

Lek. Marek Fortuna przeprowadza konsultacje chirurgiczne. Na konsultacjach wykonuje USG jamy brzusznej oraz USG jamy piersi. Ponadto posiada uprawnienia do przeprowadzania badań USG tarczycy, węzłów chłonnych i nerek. Zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób jamy brzusznej. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi również chirurgiczne leczenie znamion i zmian skórnych.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie EsteDerm

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
100

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG piersi z konsultacją
150
USG tarczycy z konsultacją
150
USG jamy brzusznej
100

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marek Fortuna